Castle na zabití (2009) (seriál)

Velmi sympaticky casting. A zaujimava chemia medzi 2 najhlavnejsimi postavami. Serialy tohto typu viac nepotrebuju.

Amazing Spider-Man (2012)

Zaaaas ta americka vlajka?!? Emmu Stone milujem, ale blond vlasy a dementny uces jej nijak extra nepristanu, a z filmu som mal velmi zmiesane pocity.

Probudím se včera (2012)

Celkom svieza romanticka komedia, sice s okukanym nametom a dost priamociara, ale zato celkom prijemna. Jedno z toho lepsieho z ceskej kinematografie poslednych rokov.

Jump street 21 (2012)

wot da fak? odkial ma tato kokotina 72% ?! vacsina vtipov bola hrozne debilna, aj ked niektore boli tak debilne az boli vtipne... klise, totalna debilnost, postavy uplne sablonovite (bipolarna chemikarka?), hrozne... autor scenaru musel hulit alebo tahat hentu sracku, co oni brali vo filme alebo co, rovnako dialogy musia byt nutne prespikovane mothafuckers a inymi peknymi slovami... avsak, dvojica tatum a hill celkom funguje, oni nemozu za hrozny scenar a priserne dialogy PS: konecne viem, ako sa citili ludia, ked videli Scott Pilgrim vs. The World a nepacilo sa im to...lenze Scott Pilrgrim bol ocividne ujety film a nemal byt brany realisticky, kym toto asi hej...a nie, nedalo sa.

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

obcas ma tendenciu sklzavat k trapnosti, ale inac je to urcite pozeratelne :) PS: neverim tomu, ze Kemka je fakt az taky debil :D

Faunův labyrint (2006)

Bud mi nieco uslo alebo som to nepochopil. Neuveritelne rozvlacne a bez pointy. Chvalim technicku stranku filmu a Ivanu Baquero.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Velmi dobry soundtrack, vtipy rozlozene rovnomerne na celu stopaz (co je skor zapor, ako klad). "Stifler, you are a dick. But you are our dick" :D PS: kto si tiez vsimol Antoine Dodsona aka Bed Intrudera na jednom plagate? :D

Ranař (2011)

Ono sa to nezda, ale Alison Pill je vlastne celkom pekna zenska :) I think I nailed him.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Instantna sranda :) PS: ouf, tvoja vyjadrovacia schopnost je na urovni 4rocneho dietata, ani pri nich netusim, co chcu povedat