Prokletý klub (2009)

Futbal nemam rad, ale toto nebolo ani tak o futbale ako o ludoch a co s nimi moze urobit uspech.

Ztroskotaná láska (2005) odpad!

Prvy pohlad na rozskakanu afektovanu amandu na koncerte a strelil som si gulku do hlavy.

Kick-Ass (2010)

V prvej stvrtine teen komedia, v druhej stvrtine akcna rozohra, v tretej stvrtine akcna drama a v stvrtej stvrtine akcny akcnak s prvkami akcnaku. UN-FUCKIN-BELIEVABLE.

Podfu(c)k (2000)

WTF? Dalsi Ritchieho film, ktory som asi nepochopil.

Cedulky (2008)

Cakal som trochu lepsiu a bohatsiu pointu

Eleventh Hour (2008) (seriál)

Oproti Fringe, miesto ktoreho ho nasadila Markiza je to velmi slabe, slabo chytlave a nezaujimave

Zrození šampióna (2009)

Nemozem tomu uverit, Sandra Bullock sa mi pacila v nejakom filme a ze tomu filmu pomerne dost pomohla! Velmi prijemne a dojimave dielko o zahodeni predsudkov a pomoci tomu, kto to potrebuje

OVCE.sk (2009) (seriál)

...i našieu som takúto kreposť na júúútjúúúb, ťeda na inťerňeťe, i ľúbiuo sa mi totô ceukom...

Ať vejde ten pravý (2008)

Je mi to velmi luto, pretoze tak velmi som chcel potopit twilight az som sa asi premotivoval. Prestrelena stopaz, neskutocne roztahane (ako tri spojene zuvacky, zuvane tri dni), Kåre Hedebrant mi bol rovnako nesympaticky (ako herec aj celkovo) ako pattinson, na druhej strane Lina Leandersson, to je talent, a este k tomu je neskutocne zlate dievcatko (oci v predposlednej scene, no mnamka). Film celkovo trpi neskutocne pomalym tempom a zopar logickych veci v scenari mi tiez usli. Skoda, velka skoda, druhy film zo svedskej produkcie po Ondskan, ktory ma sklamal. :(