• Thriller

Pokoj v duši (2009)

(26.7.2009) dej to nemalo,tak nemam v podstate co komentovat. za zmienku stoji fajn hudba podfarbujuca urcite sceny,zabery peknej krajiny. plus fajn koniec.ale cakal som nieco hlbsie... 55% .PS, zajtra si skor spomeniem na polčas rozpadu,ako na pokoj v duši

Střet (2007)

(DVDRip 24.7.2009) uzastne, jednym slovom uzastne.super scenar,plny napadov,hlavne co sa tyka stareho pana v garazi-tym padom logicke chovanie.fajn herci, teda stary pan a mlada, atmosfera rokov minulych,fajn hudobne podfarbenie. so starym panom so sucitil,tiez vdaka scenaru ktory mu venoval prve minuty. jednoduchy napad skvelo natoceny,so vsetkym co ktomu patri.horor nie, ale pre mna excelentny thriller ktory ma drzal v napati od zaciatku do konca, co sa uz veeelmi dlho nestalo. darmo,stary pan Gordon sa nezapre.nemam co vytknut.nech si hovori kto chce co chce u mna 90% ... trochu nadhodnotim a dam 5*

Posedlá (2009)

(23.7.2009 DVDRip) skade nabrali to ze horror? priemerny thriller s dobrymi dvoma hlavnymi hercami.sice nie raz uz videny namet, ale s Ali Larter sa na to pozeralo veeelmi dobre.ona proste vie hrat zvodne mrchy.na zaciatku chybalo: inspirovane nie skutocnostami , ale heroes :-) . nic extra od toho necakajte, iba filmik na jeden nenarocny vecer. 50%

Aparecidos (2007)

(23.7.2009 DVDRip) zaujimavy pribeh, aspon pre mna presvedciva hlavna hrdinka, fajn sceny, a atmosfera. plus poslednych 15 minut ktore ma pribili do sedacky podfarbenych uzastnou hudbou.skoda len dlhej stopazi....jedna z mala ducharin ktore sa mi pacili...kde sa hrabu tie niektore americke braky bez stipky napadu...75%

Královská hra (2007)

(9.7.2009 DVDRip) 100x videny namet,aj niektore sceny(pustina,wolf creek,rovdyr) ,avsak krasne natocene v este krajsom prostredi s fajn hercami a kamerou. chybala tomu nejaka mala zapletka a male rozuzlenie,i ked nejake to prekvapko tam pre niektorych bude.co musim pochvalit bola aj first-person kamera s pohladu strelcov,hlavne ku koncu ktora sa mi hrozne pacila.akurat ten psik mohol aspon brechat aby nebol iba do počtu. v danom zanri a subzanri urcite nadpriemer.. u mna 70%. mierne schvalne nadhodnotim a davam 4*

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

(6.7.2009 CAM) urcite lepsie ako dvojka.vela vtipov ktore pochopia aj mali,a pobavia aj velkych..nove postavicky ktore su tam len k dobru,a hlavne plne lasky,ci uz k partnerom,priatelom,detom,alebo k jedlu :-) . jasnych 80%

Stáhni mě do pekla (2009)

(1.7.2009 CAM) krasna sympaticka hlavna hrdinka (nie ta ciganka), dobra hudba,zvuky, krv takmer ziadna,zato fajn nechutne sceny ktore nehorazne kazia slabe triky...a to stym hovoriacim capom,a tancujucim chlapikom v lufte malo co znamenat???!!! no cakal som veru viac...plus fajn koniec...60 %

Mutant (2006)

velmi zaujimava kombinacia zanrov.fajn prisera,aj ked slabo spravena. priemer

Transformers: Pomsta poražených (2009)

(24.6.2009 CAM,RUS) z kazdeho aspektu presytene,ale pre mna stale zabavny popkornak.bavil som sa od prvej po stostyridciatu minutu(cisty film)sirsi komentar napisem po zhliadnuti aspon DVDRipu.

Terminator Salvation (2009)

(10.6.2009, CAM) akosi sa mi ktomu nechce ani pisat komentar..iba tolko ze akcne sceny pekne, dej takmer nulovy, a christian sa mi nezdal ako hlavna postava filmu..radsej si pockam na farebnejsich robotov od Baya, na dnesnu dobu cisty priemer,50%