Chladný jako led (1991)

Naprosto chápu tolik nominací na Zlatou malinu a ještě více chápu, že Vanilla Ice ji vyhrál. Herec, který je víc než nejvíc cool, ale hlavně nejvíc neherec co znám.

Dokonalý únik (2009)

Tak první hodinka super napínavý thriller. Jakmile zjistíme kdo je vrahem, tak už je to jen plné klišé a ty záběry zpět v čase kdy nám to vysvětlují jak malým harantům je opravdu zbytečný. Škoda.

Bastardi (2010)

Velice dobrý námět i do jisté míry scénář, k tomu dobrá kamera a režie a vypadalo by to na hodně solidní film. Proč to tak není je podle mě v obsazení, někteří herci (např.p.Poloczek, Rašilov) odvádějí dost slabé výkony a to nejhorší je paradoxně sám p.Magnusek, který celý film "vymyslel", jakožto herec na úrovni amatérismu, který nemá v televizi co dělat. Na druhou stranu bych pochválil výběr dětských postav.

Ďábel se třemi zlatými vlasy (2009) (TV film) odpad!

Já musel poslední dobou něco hodně špatnýho provést, protože tohle byl velký trest. Nevím co je na tom nejhorší, jestli herci, scénář, režie, ... nejspíš asi úplně všechno.

Nevinnost (2011)

Hodně dobré drama po česku, velice milé překvapení, pomalu se vinoucí děj s dobrým koncem. Velice syrové.

Xanadu (1980)

Nuda, nuda, nuda, hrozný děj, ty 2 hvězdy jsou jen za ty písničky.

Zpověď kariéristky (2005) (TV film)

Jen a jen za překrásnou Jennifer Lowe Hewitt, jinak to stálo za nic.

Thor (2011)

Rozhodně z avengerovek ten nejhorší film, oproti ostatním nuda a navíc Chris Hemsworth fakt ne !!!

Iron Sky (2012)

Hodnotit tento film není úplně jednoduché. Na jednu stranu je to něco jiného (naprosto originálního), něco úplně mimo mísu, dobří herci (až na toho černocha), dobrá akce, dobrý efekty a hlavně krásná Julia Dietze :-). Na stranu druhou bych chtěl vidět do hlavy pána co napsal scénář :-), je to celkově hodně zmatené a chvílema nevím co si mám o tom myslet, je to naprosto vážné, ale např.postava čenocha mi přišla jako hodně nepovedenej vtip.