Top Gear USA (2010) (pořad)

Velice ubohá napodobenina originálu. Američani kopírujou úplně všechno, trapáci. Nejhorší na tom jsou ti 3 lidi co to uvádějí a jejich trapný kecy.

Emmanuelle (1974)

Nějak nechápu jak tohle býval zakázaný film, takový zakázaný ovoce. Filmový zážitek nulový, erotický asi o tři chlupy Sylvie lepší. Je to spíše k smíchu :-).

Street Kings (2008)

Ačkoliv je film lehce předvídatelný, tak to stejně baví a člověk si užije kvalitního filmového zážitku. Rozhodně mě velice překvapil herecký výkon Keenu Reevese (myslel jsem si, že už trochu vyhasíná), na druhou stranu mě vůbec nepřekvapil Forrest Whitaker, který je famózní jako vždy. Rozhodně filmy z prostředí zkorumpované policie, gangů a ulice můžu.

G. I. Joe (2009)

Film plný akce, která přetrvává celý film. Rozhodně film nenudí, vlastně na to není ani čas díky spousty efektů. Jen bohužel je to celé o efektech, děj je naprosto předvídatelný, konec a rozuzlení se snaží šokovat, šokuje ale jen svou trapností.

Bubo bubo (2011) (pořad) odpad!

No snad horší zábavný pořad jsem ještě nikdy neviděl. Pořad o tom kdo je stupidnější, no fakt paráda.

Červená Karkulka (2011)

Dobré herecké obsazení (až na pár výjimek), dobrá atmosféra, dobrej vlkodlak, ale ten děj, to bylo tak uboze stupidní. Z toho šlo vytěžit mnohem mnohem víc.

Let's Dance 3D (2010)

No asi nejlepší díl ze série. I když děj je klišovitý a až stupidní, tak naprostá bomba je tanec a hudba.

Máš padáka! (2004)

Perfektní zápletka, ničím sice neoriginální, ale zajímavá. Jak přišel Matt Dillon do banky si to tam se všema vyřídit, tak jsem čekal něco výjimečného, něco super, ale dostal se mi pouze laciný konec filmu s totálně přeplácaným koncem kde jeden pozabijí druhého a třetího a čtvrtého ... ... až mě to nasralo.

Hollywoodský hmyz (2005) (TV film)

Představte si film kde je hlavní hrdina neschopný idiot, sekunduje mu hnusná a amatérsky hrající Caprice, k tomu ještě spoustu trapných scén a vznikne co??? Tento film.

Osamělý vlk McQuade (1983)

Dost možná nejlepší film Chucka Norrise, film určitě solidní, na Chucka až moc jen čím víc se to blížilo konci tím míň se mi to líbilo.