Legenda o Vánocích (2007)

Žádná pohádka, ale krásný finský příběh o vánocích plný radosti, lásky, dárků, ale i smutku. Zase jednou povedený příběh o vánocích.

Posedlá (2009)

Hodně slušný thriller, dobrý děj a skvělé herecké výkony. To co mě trochu mrzí je naprosto očekávaný a klišovitý konec, škoda.

Python (2000) (TV film) odpad!

Samotný had není tak špatně udělaný, horší je na tom, že jednou je se schová v garáži tak že ho nikdo nevidí, podruhý je 5krát větší než auto. K tomu se přidává nevychytávka nebo klišé asi každou 3.minutu a vzniká z toho co? Totální hovadina, která si snad nezaslouží ani ten odpad, nechápu jak tohle může vůbec někdo natočit a nejhorší je na tom to, že ještě natočili 2.díl.

Cyborg (1989)

Bohužel klasický béčko v podstatě bez děje (naprosto nevyužitý příběh), hudba hrozná, herci špatní až snad na toho hlavní šmejda, aspoň, že to má jen asi 80 minut :-).

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Tu 1 hvězdičku dávám jen za Shannen Doherty, pořád jí to ještě sekne :-).

Divoška (2008)

Nečekaně poměrně povedená komedie, každopádně tak maximálně 50%, ale musím dát 3 hvězdy už jenom z důvodu, že se v takovém filmu objeví písnička skupiny Children of Bodom (to je ta nastražená kazeta v autě) a tuhle muziku já miluju :-).

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Už nevědí co by v tý televizi vymysleli, ať se jdou bodnout.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

To se nám zase na nově vyznamenali, zabijácké večery. Kombinace Tisíce a jedné noci s Ordinací v růžové zahradě bude smrtnelná.

Pravá blondýnka 3 (2009) odpad!

Film pojednává o dvou hnusných a naprosto dementních blondýnkách. A příběh? Naprosto ubohý a nudný. Nadával jsem si ještě dlouho po skončení, že jsem se na to vůbec díval až do konce.