Daktari (1966) (seriál)

Jako malej jsem to hrozně žral, od tý doby jsem to neviděl, tak hodnotím ještě z dětství.

Tři Švédky v Tyrolích (1977)

Z potrhlých lechtivých německých komedií bych řekl, že jedna z těch nejmíň povedených.

Závodní horečka (1989)

Podprůměrný nechytlavý film, nejhezčí na celém filmu bylo to červené Lamborghini.

Čtvery Vánoce (2008)

Nepříliš povedená komedie, hlavně nudné (bez zajímavého děje) a téměř bez vtipu, za celou dobu jsem se zasmál asi dvakrát.

Láska s rizikem (2003)

Film opravdu hodně špatný, z části se naplnily slova, že jde o jeden z nejhorších filmů všech dob. Nechci hodnotit kvality herců, které jsou určitě dobré, ale to co mi přišlo zdaleka nejhorší byly dialogy (hlavně Ben Affleck, i když Jennifer Lopez moc nezaostávala) a tím pádem celkově scénář. K tomu navíc délka filmu (bez pár minut dvě hodiny), to se nedalo vydržet. A ještě když jsem v tom filmu viděl mého oblíbence Al Pacina, tak jsem jen kroutil hlavou k čemu se upsal. Jednu hvězdu dávám akorát za Justina Barthu a za malou chvilku co tam byl Al Pacino.

Peklo s princeznou (2009)

Určitě na bídu českých pohádek posledních několika let je to hodně slušný.

Temné zpovědi (2000)

A to dávám jednu hvězdu jen za ty nahé dívky, jinak to se slovem film nemá vůbec nic společného.

Machři (2010)

Já si nemůžu pomoct, ale já se prostě dobře bavil. Dobré herecké obsazení a výborné dialogy.