Mrtvý sníh (2009)

Fakt prdel :-). Nejlepší je scéna jak dva ze studentů (jeden v ruce motorovku a druhej palici) kosí jednoho zombika za druhým a do toho hraje ta krásná norská lidová hudba :D. Nejlepší hláška: "Sejmeme toho hajzla a padáme odtud" a ze země vyleje dalších asi 50 zombiků :D. Jinak krve a vnitřností spousty a spousty. Jinak další naprosto divnej film Tommyho Wirkoly. Toho chlapa žeru :-)

Návrat domů (2009)

Jeden z těch průměrných thrillerů, který nikterak nevybočuje z řady. Slušné herecké výkony, děj nic moc, ale žádný trapný zvrat apod. Ale nic v čem by ten film více zaujal.

Kill Buljo (2007) odpad!

Nejdřív se musím přiznat, že jsem to do konce ani nedokoukal, po hodině mého vlastního mučení jsem to musel nechat. Větší hovadinu jsem hodně hodně dlouho neviděl. Trapný, nechutný a hlavně nudný. Na tenhle film musím hodně rychle zapomenout.

Farma smrti (2005)

Další z řady hororů o pošahané rodině zabijáků a mučitelů. Asi mi přijdou tyhle filmy všechny stejný, všechny stejně trapný, nezajímavý a pořád stejné klišé.

Království nebeské (2005)

Velmi průměrný film, na Ridleyho Scotta velice slabé. Hlavní postava Orlanda Blooma je sice poměrně sympatická, stejně jako královny, jenže to až někdy nelogické chování a vývoj hlavní postavy byl na mě opravdu moc. Toto téma mě velice zajímá, byl jsem hodně zvědavý na Saladina, který nezklamal, zklamal jen a jen Ridley Scott.

Léto s liškou (2007)

Krásná příroda je to jediné krásné, jinak nuda a jedna holka na nakopání do pr...

Salton Sea (2002)

Výborný Val Kilmer a Vincent D´Onofrio. Jen film po úžasném začátku pomalu ztrácí dech až to končí nepříliš zajímavým a naprosto průměrným koncem.

Vášeň v tanci (2006)

Nejdříve bych hodil kritiku na ty "odborníky" co vytvořili český název filmu Vášeň v tanci, nejdřív bych doporučil, aby se na ten film podívaly. Nevěděl jsem vůbec o co jde, čekal jsem film o tanci a dočkal jsem se životopisného filmu o možná největším zpěvákovi salsi. Každopádně film je zbytečně zdlouhavý, táhne se a děj je bez nějakého většího nápadu, proto nemůžu dát více než 2 hvězdy.