Lost Highway (1997)

Necelá první polovina skvělá, ale pak z toho vzniklo něco co jsem opravdu nepobral.

Drž hubu! (2003)

Snad jediná pořádná komedie s Gérardem Depardieu, tahle role mu prostě sedí :-).

Moderní Popelka (2004)

Nečekal jsem, že to bude až tak dobré, ale opak je pravdou. Krásný romantický film, kterému dodávají střeštěné sestry "popelky" ještě navíc super zábavu.

Zvíře (2001)

Sice totální hovadina, ale dávám 2 hvězdičky a to jen za nádhernou Colleen Haskell a za občasné pobavení.

Tajemné okno (2004)

Dost kvalitní thriller s dobrým koncem a hlavně skvělým hereckým výkonem Johnnyho Deppa.

A co Bob? (1991)

Vynikající komedie při které jsem se velice nasmál. I když nemusím Billa Murrayho, tak společně s filmem Na hromnice o den více to jsou jeho asi jediné dobré filmy.

Král temné síly (2003)

Souhlasím s tím, že určitě nejde o horor, je to rozhodně thriller. Film má poměrně dobrý námět: jak lze využívat lidí bez budoucnosti, ale zároveň jak se z naivního "blbce" nakonec stane bezlítostný zabiják. Jde o poměrně slušný film, který ale ničím nevybočuje z průměru, každopádně tři hvězdičky si zaslouží.

Láska v utajení (2003) (TV film)

I když nejsem takový příznivec romantických filmů, tak tento snímek mě zaujal a velice mile překvapil. Je to sice neznámé dílo, ale takové filmy jsou většinou mnohem lepší než filmy s velikou reklamou a propagací, které stojí za nic.