Věc (1982)

Nemám slov, jeden z nejlepších filmů všech dob.

Přepadení 13. okrsku (2005)

Rozhodně jeden z nejlepších akčních krimi filmů co jsem za poslední dobu viděl. Dobré herecké výkony s dobrým dějem. Sice předělávka, ale dobrá. Doporučuji.

Hory mají oči (2006)

Nechápu tak vysoké hodnocení tohoto filmu. Velice dobré jsou efekty a nápad, ale zpracování je strašné. Spousta nevychytávek a pár klišé se strhujícím koncem jako z válečného filmu mě dostává k zoufalství. Když jsem o tomto filmu četl, tak mě zaujal a když jsem ho viděl, tak mě zklamal.

Modrý démon (2004) odpad!

Chvílemi jsem nevěděl jestli to filmaři natočili schválně nebo to je jen výsledek jejich neschopnosti. Každopádně vznikl dost zoufalý film, který se dá pouštět jen jako odstrašující případ.

Klub sráčů (2000) odpad!

Nejhorší film všech dob, horší film jsem snad neviděl, odpad moc často nedávám, ale v tomto případě ani hodnocení odpad nevyjadřuje můj postoj k tomuto filmu, musel bych být hrozně vulgární, abych to vůbec aspoň trochu vyjádřil.

Poslední skaut (1991)

Asi nejlepší film Bruce Willise a že jich má hodně dobrých.

Demolition Man (1993)

Vynikající souboj dvou super herců, člověk ani chvílema neví komu vlastně má držet palce a komu ne :-), vše okořeněno pár dobrýma hláškama a celkově jeden z nejlepších filmů svého žánru.

Diagnóza vražda (1993) (seriál) odpad!

Viděl jsem ještě více dílů (díval jsem se s přítelkyní-velká chyba!!!-jako dívat se na ten seriál), tak jsem se rozhodl dát odpad, protože tento seriál opravdu nesnáším, ze začátku to ještě šlo, ale jak jsem viděl víc dílů, tak to jinak opravdu nejde. Seriál je o doktorovi, který je nejlepší jako doktor a v podstatě i jako detektiv, všichni si od něj nechají radit a on přemůže i teroristy svou chytrostí a odhodláním, ještě navíc hlavní hrdinové jsou tak nesympatiční herci, takže z toho všeho vychází totální blbost, kterou nesnáším a jestli uvidím ještě jeden díl tak asi rozsekám televizi.

Hotel Rwanda (2004)

Co dodat? Tento film je výjimečný tím, že vypovídá o tom, co se ve Rwandě skutečně stalo a jak se zejména západní velmoce zachovaly a nechaly masakrovat lidi a bylo jim to jedno. Myslím, že i některé důvody byly asi řečeny ve filmu. Jen všichni doufejme, že to bylo velké poučení pro všechny (zejména pro ty, co to mohou ovlivnit) a nic takového se nebude opakovat.