Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

Ihned se zařadil k mým nejoblíbenějším filmům. Povídkový a ještě western, co víc si přát. Připomínal mi Osm hrozných. *****

Dukla 61 (2018) (TV film)

Super film, tak realnej a silnej.

matka! (2017)

Nelze zanechat bez komentare. V prvni polovine se nic nedeje, ale potom prichazi lavina. Asi mysteriozni jak ma byt. Je to ta prava ujetost a zanecha to neco ve vas. ****

Steve Jobs (2015)

Jako jedinou nevýhodu tohoto filmu vidím to, že byl špatně zvolený herec na Steva Jobse. Na konci filmu vypadá spíš jako Tim Cook, než Steve. Jinak bez chyby.

Amityville: Probuzení (2017)

Hloupost. Uz od nazvu mi ten film byl nesympaticky a v prvnich minutach jsem se utvrdil v nazoru, ze pristi hodina a pul bude nuda. Starsi dcera typicka americanka, ktera si misto zachranovani sve mladsi dcery radsi upravuje vlasy a otira krev. Mladsi dcera s vlasama jako hollywoodska modelka a lekacky, u kterych se clovek ani poradne nelekl, byly totiz predvidatelne a strasil tam bratr, ktery byl tak nechutne hnusnej, ze se na to nedalo divat. Mama zase ujeta do synacka, ze se kvuli nemu priklonila k dablu. Ani necitim zklamani, snad prvni film, u ktereho jsem chtel odejit a ani mu nedat sanci. *

Pokoj 1408 (2007)

Kruty horor odehravajici se v 1 mistnosti. Stare dobre filmy 🙂

Slídil (2014)

Skvele preneseni reality do filmu, vyborne zahrano, velice zajimavy dej.