Temný rytíř (2008)

Tento Batman se mi moc líbil. Jenom je škoda, že se Heath nedočkal těch pozitivních ohlasů, které film získal.

Trestná lavice (2005)

Jeden z nejlepších filmů se Sandlerem a zároveň jedna z nejlepších sportovních komedií vůbec. Použitý humor je jistě stravitelný i pro Sandlerovi odpůrce, jelikož nic pobuřujícího se během filmu nestane.

8. míle (2002)

Jako fanda hip hopu tento snímek hodnotím hodně pozitivně. Solidní příběh, který ukazuje život těch nejchudších obyvatel Detroitu. Největší lahůdka je fakt, že Eminem si zahrál v podstatě sám sebe.

Ten Největší (2007)

Hodně slušná oddechovka. Takový návod, co dělat, až vám bude hrozit pár let za mřížemi. Výcvik od Mistra byl nekompromisní, ale účinný :-)

Počátek (2010)

Hodně originální námět v kombinaci se skvělým hereckým obsazením. Určitě jeden z nejlepších filmů posledních let, myslím že toto byla právě jedna z těch rolí, za které by si Leo zasloužil Oscara.

Pařba ve Vegas (2009)

Hodně povedená jízda. Za mě zasloužených pět hvězdiček. Fandové komedií a šíleného vtipu se určitě baví od začátku až do konce. Scénky s tygrem nemají chybu.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a filmové zpracování udrželo kvalitu, na kterou jsem zvyklý. Bylo by pěkné, kdyby udělali další film, myslím, že fandové by to ocenili.

Vězněm v cizině (2007) (seriál)

Některé díly dost zajímavé. Často si za to ti vězni mohli sami, jako ten pašerák alkoholu do Saúdské Arábie, ale někteří do toho spadli asi vážně jen kvůli své hlouposti a naivitě a promarnili tak roky života v celkem tvrdých věznicích.

Gran Torino (2008)

Jako vždy skvělý Clint Eastwood před kamerou i za kamerou. Povedený příběh i slušné hlášky, kterou jsou ještě v mezích. Vysoké hodnocení si jistě zaslouží.

Drogy a.s. (2010) (seriál)

Hodně povedená dokumentární série, která ukazuje svět drog ze stran dealerů, ale také feťáků. Řekl bych, že se určitě jedná o jeden z nejlepších pořadů, co zrovna běží na National Geographic.