Zelený sršeň (2011)

Vymazlený do detailu. Akorát jsem se strašně nudila. Bylo to prostě zelený až moc. Vidím tady pár lidí, kterým se to líbilo a kteří byli dokonce čtyřkově nadšeni. Věřím jim to. Někdo prostě má tohle rád. Když hrdina je antisexy a jeho pomocník tak malej a hubenej a ta zelená je opravdu všude a je sem narvaných tuna věcí z jiných komixů a je z toho ze všeho umě uhnětená taková bláznivá taškařice.

Bojovník (1997)

Moc se toho tu nenamluví. Zejména Johnny je docela stručný. Ale silnej příběh nepotřebuje slov. Když film skončil, bylo mi jasné, že takový konec možná nerozdýchám, nikdy si nezvyknu a už to nechci nikdy! vidět znova. Detailní záběr na obličej a na ústa Marlona Branda, promlouvajícího k Johnnovi, mě budou ještě dlouho strašit v snách.Vlastně to on tu, hned v začátku příběhu, toho nakecal nejvíc a já si myslela, že to jsou jen takové patetické seznamovací řečičky, když starej mafián přijímá chlápka na špinavou práci a chce udělat dojem. Teprve daleko později si uvědomíte děsivou sílu té promluvy a na hlavu Vám dopadne jak kladivo tíže prozření.

Vládce kouzel (2010)

Moje matka, Vaše matka.....dobří herci táhnou tenhle, pro mě komplikovaný, karmicko zásadní příběh ze světa iluzí. Noa musím se přiznat, že jsem opravdu, ani na samém konci, nepochopila nic. Zejména který z kozlů je zahradníkem. Takže kdybyste se někdo na tohle kvůli mě chtěl podívat a poslat mi vysvětlení vnitřní poštou, budu Vám vděčná.

Captain America: První Avenger (2011)

Mě se to líbilo. Nejsem vůbec namyšlená - když se podíváte na můj avatar, můžete spatřit, že skromností přímo srším. Ale docela dobře rozumím tomu, co je to komix. Mým prvním komixem byly Rychlé šípy a myslím, že tady kapitán si zcela určitě může vřele potřást rukou s Rychlonožkou. Takže komix je právě tohle, co jsme viděli - vy, kteří jste neviděli, se podívejte, páč tohle je komix přímo ukázkovej (a ano, šťouralové prominou, komix je kreslenej, jasně...noacojako?). Z malého otloukánka se stal velký zachránce a hrdina. No jo, trošku mu pomohli. Ale komu z hrdinů nebylo pomoženo?

Na hraně temnoty (2010)

Nemám ráda toho Mela. A tak jsem tenhle film pořád přeskakovala a odkládala. Amerika je temný místo, vůbec si nedělám iluze.Trošku jsem pak, jak se příběh odvíjel, ztratila pojem o tom, kdo je vrah a kdo jenom senátor a kdo je podnikatel i senátor i vrah a proč Mel vypil to mlíko. Noa to je dneska všechno, nechci se moc rozepisovat, páč je to všechno tajný.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Neznám lépe vykouzlený kouzelnický svět! Je tam všechno, co si mé kouzelmilovné srdce může přát a ještě pár kouzelných a kouzelnických věcí, kouzelných tvorů a kouzel navíc.

Aquaman (2018)

Úžasná pohádka, skvělý příběh, perfektně sestavený. Nečekaně krásný, fantastický podvodní svět, plný nádherných barev, netradičního ošacení, vlnících se různobarevných vlasů, podvodních armád v nápadité funkční zbroji...uf. Bojová technika je na nejvyšší úrovni, včetně mořských bojových tvorů. A normálně mě bitky moc nebaví, ale tady mě bavily všechny. Jason Momoa je báječný...noa Karanténu vážně musíte vidět. Je naprosto ohromující.

Cena lidské duše (2017)

Nemyslím, že je to až taková hrůza. Prostě normální starej dobrej Nikola, kluk je prima a příběh není špatný. Nesmíte pořád čekat, že z takových námětů se dají vykřesat zázraky a pojede to a vy budete úplně unešený skvělou kamerou, hvězdným obsazením a tak, však víte. Víte? To by bylo fuck drahý. Všechny postapa beru jako varování. Takže moc nemrmlejte, koukněte se a vezměte si z toho sakra nějaký ponaučení.

Strašidelné příběhy (2009)

Blá blá blá, mrmlalové hloupoučcí. Nerozeznáte krásnou hororovou lekací klasiku od své tupé makovice. A to je asi tak všechno. BAF!!!