Star Trek: Picard - Broken Pieces (2020) (epizoda)

Úžasné. Všechno do sebe zapadá a Borgové ožívají a Romulané zuří... Velmi propracovaná mytologie v tomto díle bere dech. Jen tak dál.

Sexuální výchova - Epizoda 2 (2023) (epizoda)

Už je to super. Gratuluji, tak jak mám seriál rád. Jsem moc šťastný, že se to povedlo zvednout o úroveň výše.

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Je to zajímavé, naše oblíbené postavy v nové škole a hned se dějí věci. Nové postavy serialu ale vůbec netáhnou a sexuální terapeutka je děsná. Ach jo.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Seriál byl výborný, toto setkání Přátel po letech bylo zajímavé tím, že jsem se dozvěděl, kdo byli tvůrci seriálu, jak se k tvorbě tohoto díla dostali, jak vybírali hlavní představitele a že se to všem velmi vyplatilo. :-)

Scary Movie 3 (2003)

Zasmál jsem se dvakrát až třikrát, ale film rychle uběhl, takže 2* jsou ok.

Pornografický vztah (1999)

Vztah dvou lidí založený na sexu? Ano, pouze na sexu. Minimalistický film odvíjející se od každodenního setkávání dvou neznámých lidí, muže a ženy, jež jdou na lásku doslova od postele.

Spalovač mrtvol (1968)

Horor bez krve podán úžasně sugestivní formou (obrazu, zvuku, režie) s vynikajícím Rudolfem Hrušínským v roli ředitele krematoria na vzestupu, otázka zní, kam?

První dáma - Prasklý hrnec (2022) (epizoda)

Nyní už v seriálu rozkrýváme nejrůznější nuance vztahů budoucích prvních dam a jejich manželů. Někdy je to hodně drsný vhled do jejich životů. I tak jsem rád, že seriál pokračuje lepší dějovou stavbou a tříbí se i herecké výkony, vyzdvihuji výkon Gillian Anderson v roli Eleanor Rooseveltové.

První dáma - Dovolte mi prosím (2022) (epizoda)

Zvláštní seznamovací díl aneb jak budoucí první dámy poznali své muže, trošku mi vadila roztříštěnost děje.