Kladivo na čarodějnice (1969)

Naprosto jistě jeden z nejlepších filmů vůbec. Snad u žádného jiného filmu jsem neprožil tolik emocí jako právě u Kladiva na čarodějnice. Děj, který se odehrává koncem 17. století je neuvěřitelně temný a drsný. Herecké výkony naprosto geniální. Neskutečně silný film, který ve mě zanechal nesmazatelnou stopu.

Hodina prasete (1993)

Skvělý film, jako jeden z mála, který je opravdu nadčasový.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Za mě rozhodně plný počet bodů. J.J. Abramsovi se tyto Hvězdné války rozhodně moc povedly a po velkém očekávání jsem byl velmi mile překvapen.

Osm hrozných (2015)

Naprosto skvělá podívaná, film je každou minutou lepší a lepší. Perfektně propracované postavy, vynikající herecké výkony. Rozhodně doporučuji všem ke shlédnutí.

Blbec k večeři (2010) odpad!

Naprosto trapný pokus natočit remake skvělé francouzské komedie. Film je tak špatný, že už to ani nemůže být horší a herecké výkony jsou vskutku tragické. To co předvádí Steve Carell v roli Barryho je snad ta nejtrapnější herecká kreace co jsem kdy viděl.

Chlapi nepláčou (2000)

naprosto skvělá polská komedie, kterou je ovšem třeba vidět v originálním znění, protože dabing, či titulky v tomto případě film degradují. Bohužel ti, kteří nerozumí polsky tento film zřejmě nikdy dostatečně nedocení, jelikož většina hlášek se dost dobře do češtiny přeložit nedá.