96 hodin (2008)

Hodně přehanné a přitažené za vlasy.

Šampíčko a kulky (1993)

Chvílema jsem se upřímně zasmál, chvílema to byla desna nuda. Třeba monology Wings Hausera, byly tak ujetý že ho podezřívám že byl při nich uplně namol.

Poslední závod (2022)

Osobně moc nemusím tyhle rekonstrukce známých událostí, které by se daly shrnout par větami: jako 2 lidi umrzli při lyžovačce v horách atd. Ale byl jsem překecán, abych na to šel do kina, tak jsem to zkoukl. A on to nebyl špatný film a kupodivu i zcela odpovída tomu jak se to stalo, nebyl tam zbytečná patos ani přehnaná tvůrčí licence jako třeba u šarlatána, hudba k tomu taky dobře ladila. Co musím vyzdvihnout jsou dokonalé kostýmy. Zkrátka sice to nebyl takový film že bych měl chuť se k tomu vracet a nějak to adorovat do nebes, ale myslím ze dané téma nešlo lépe zfilmovat.

Trosečník (2000)

Zkouknul jsem film opětovně s odstupem času, a musím říct, že jsem v tom nějak nepoznal Zemeckisuv rukopis je to strašně americké, šablonovité a kýčovité.

Stvoření světa (1957) odpad!

Jasně film jsem naposledy viděl ve školce a už si vůbec nevybavuju o čem byl, ale musel byt super protože POMO a jeho kamarádi tomu naprcali *****, takže nebudu za vyvrhela a udělám to stejně.

Zmizení (2013)

Neutkvelo mi v pameti ze bych videl vyjímecny film, ale to kolik v tom filmu bylo trhlin ve scenari a logických chyb. BTW. idiotské chování postav me staky sere.

Ucho (1970)

Zas jeden z filmů který vyneslo do nebe to, že si chvili poležel v trezoru. Být to to kraťas na 30 minut tak ok. Ale je to vleklé, opakující se, nudné, herecké a výkony mě nijak nedostaly do kolen. Fakt nechápu proč? protože nějaky akademik řekl, že je to super? nebo protože stačí samochvála Brzobohatého a Rákosníčka?

Všichni dobří rodáci (1968)

Je mi to líto, ale bohužel je tohle jeden z nejpřeceňovanějších českých filmů, jehož aura výjimčnosti vznikla tím, že film ležel v trezoru. Scénář a režije nejsou perfektní, kostýmy jsou hrozné a mnohdy herci přehrávají. Celkový dojem z filmu nemám, že jsem viděl jedno z nejlepších děl české kinematografie ale, jako proud nápadů, který se nepodařilo přetavit v dobrý film. Herci a režije si to náramě užili navzájem se vychvalili jak natočili přelomový film, ale ja ten pocit nemám.