Černá labuť (2010)

Sorry, asi jsem celý tento snímek nějak nepochopil a už vůbec jsem nepochopil za co byl udělen ten Oskar za hlavní ženskou roli:-( Když to srovnám za co byl udělen Oskar minulý rok, tak mě to přijde trochu mimo mísu.

Svět podle Prota (2001)

Kevin Spacey byl tak přesvědčiví, že musel mluvit pravdu a nic víc než pravdu.

Nezastavitelný (2010)

Pokud má někdo rád mašinky, tak si na své rozhodně přijde.. Připadalo mi to jako lehký návrat k akčním podívaným dob již minulých.. Nebylo to špatný, ale nějak mě to bohužel nenadchlo.. Co se snímku nedá upřít, tak je stále se zvyšující tempo už zhruba někdy od poloviny filmu až do konce..

TRON: Legacy 3D (2010)

Trochu mě tady zaráží hodnocení a komentáře, že tento film byl sice úplně dokonalý, ale vlastně neměl příběh, tak proto má hodnocení třeba jen dvě hvězdy. Občas se stává, že film, který je natočený úplně z ničeho, klidně ruční kamerou se zvukem z obyčejného mikrofonu a total unknown herci, tak dostává hodnocení pět hvězd jenom za to že to byl super příběh i když to úplně všechno ostatní stálo totálně za hov... Tron je pro mě přesně představitelem té druhé strany, že i bez srdceryvného, láskyplného a emocemi nadupaného příběhu se dá natočit film, který musí dostat hodnocení pět hvězd už jen za tu svoji DOKONALOST. Ano, souhlasím, v tomto snímku se žádné příběhové extra představení nekonalo, ale to jak byl snímek zpracován a ještě pod taktovkou hudebního doprovodu dua Daft Punk jsem si to neskutečně užíval. Pro mě dokonalý audiovisuální zážitek na který hodně dlouho nezapomenu a budu se těšit až ho zkousnu znovu a znovu a ......:-)

Gangsteři (2010)

Parádní oddechovka ve stylu Dannyho parťáků, nebo The Italian Job.. Nic převratného, ale kdo se rád podívá na akční lupiče:-) tak bude nadmíru spokojen..

Život v tranzu (2000)

"Jestli se chceš tento večer něco naučit, zapamatuj si tohle: Párty nekončí dokud nedohraje poslední deska!!!" Tak tahle hláška, má něco do sebe.. Film pouze pro zasvěcené, pro ostatní ztráta času, protože nepochopí o čem to sakra mohlo bejt:-) John Digweed a jeho poslední placka "BEDROCK - HEAVEN SCENT", mě vrátila zpět na parket před 10lety:-)) Vynikající hudební snímek, který trochu kazí zbytečná drogová aféra.. Proto pouze za 4..

Benga v záloze (2010)

Hned na začátek upozorňuji - Willa Ferrella nesnáším od "a" až do "z". Jeho humor je mnohem více trapnější než zábavnější.. Bohužel v tomto snímku se pro mě pěkně ztrapnil také jeho parťák Mark, Škoda že k Willovi nedali nějakého stejného ubožáka jako je on sám:-) Co se snímku týká, tak hned první scéna mě neskutečně dostala (očekával jsem nudnou podívanou) a ejhle rozjezd jako hrom.. Bohužel během pár minut se mnohem lepší aktéři poroučí z dvacátého patra rovnou na asfalt:-( a na scénu nastupují již zmínění "blb a blbec".. A podle toho to vypadá, i když pár akčních scén se tam sakra povedlo. Jedna za všechny - prostřih v baru když se šli pořádně vož...:-) Docela se divím, že Eva vzala takovouto roli, protože takovou "domácí kravičku" by dokázala zahrát snad kterákoliv komparsistka:-) Sorry Evo:-))

Alfa a Omega (2010)

Tento animák by snesl trochu lepší hodnocení pouze v případě, že by byl uveden na plátna tak před 15 lety.. A k příběhu se ani není třeba vyjadřovat.. Tu jednu hvězdu jsem dal jenom proto, že jsem u toho úplně neusnul a vydržel to dokoukat až do konce.. Škoda peněz a času na takovéto pokusy..

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Nejvyšší čas udělat ze Shreka uzavřenou kapitolu.. Každý další díl je jenom horší a horší.. Tento, doufám poslední je toho důkazem..