Nebeští jezdci (1968)

Paráda, ale jedna věc mě tam vadila, pokaždé když šli do akce, tak byl najednou střih a už byli zpátky na základně:-( Trošku více bojový scén by z toho udělalo jeden z nejlepších válečných filmů z té doby..

Club Le Monde (2002)

Nebýt tak příjemného soundtracku a Mr.C, tak bych litoval že jsem na tenhle snímek vůbec koukal..

Exmanželka za odměnu (2010)

Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že Gerard Butler do tohoto žánru prostě nepatří.. Ten se hodí do žánru kde se pro ránu nechodí daleko, kde kulky sviští kolem hlavy každou druhou minutu, kde se neřeší vzájemné vztahy mezi ženou a mužem, ale řeší se konflikty silou a ne slovem.. Proboha řekněte mu to už konečně někdo než zase natočí nějakou blbinu a bude toho litovat.. Jinak co se týká Jennifer v tomto snímku, tak musím uznat, že díky ní se na to koukalo o dvě hvězdy lépe:-))

Solomon Kane (2009)

Drsná fantasy podívaná nejenom příběhem, ale i prostorem a dobou kde se odehrávala.. Ponurost, různá monstra z podsvětí, mágové, apod. mě všechno nějak připomínalo hru Diablo II.. A jelikož je to pro mě zásadní hra, tak mě musel i tento snímek maximálně uspokojit.. Škoda, že se Solomon takovou dobu zdráhal zase začít používat řeznické nástroje.. Snad si to ani nebudu radši představovat, kdyby je znovu vytáhl třeba po půl hodině filmu:-)) To by byl teprve masakr:-))

Invictus: Neporažený (2009)

Další lahůdka z již mnohokrát ochutnané Eastwoodovské kuchyně.. Pochutnal jsem si výborně, sice to nebyl takový chuťový zážitek jako třeba z Grand Torina, ale překonat brilantní hlavní chod za tak krátký čas se dá jenom těžko;-) Názorná ukázka jak dokáže sport sbližovat..

Vrah ve mně (2010)

Hehehe, Jessica si tady zahrála pěknou rohožku:-) A takhle naplácáno ještě asi taky nikdy nedostala:-) Jinak jako film, pro mě bohužel asi nepochopen..

Kick-Ass (2010)

No panečku, Nicolas Cage jako Big Daddy a jeho dcerunka Hit Girl byli obzvláště dobře vypečená rodinka:-)) Jejich byteček od podlahy až po strop nadupanej arzenálem všeho kalibru, jen si vybrat:-)) Mladej záporák si nechá od tatínka koupit řádně potuněnýho "mustanga" (moje srdeční záležitost).. Prostě paráda.. Bohužel co mě tam celou dobu tak nějak vadilo, bylo to, že hlavní hrdina byl skoro celej film takovej tupec, co neumí do pěti napočítat.. Ale naštěstí konečná scéna s rotačníma kulometama na ramenou mu jeho náplast "dementa" sundala..

StreetDance 3D (2010)

Další hip-hap-hop hopsanda tentokrát ve spojení s baletkama:-) Děj je pořád stejný, jako už bych to několikrát viděl, vždy je jiná pouze hudba a herci.. Tady se k tomu přidala celkem solidní kamera a pár pěkných záběrů.. Snímek potěší asi pouze členy tanečních skupin, kteří zde mohou načerpat inspiraci pro svůj další rozvoj;-)

Tetro (2009)

Příběh nijak moc nezaujal, ale to co do toho "Francis Ford Coppola" dokázal nacpat se nedá přehlédnout.. Jeho styl je nepřehlédnutelný.. Bohužel si myslím, že díky příběhu bude tento snímek nedoceněn..

Tekken (2010)

Pro fanoušky konzolové pařby Tekken je sledování tohoto pokusu o zfilmování opravdu za trest.. Hra se vyznačovala tím, že každý bojovník měl svůj osobitý styl ve kterým byl nejlepší.. Bohužel ve snímku se všichni bojovníci vyznačovali tím, že nikdo žádný styl neměl:-( Ve finále to vyznělo jako béčková, občas až céčková mlátička, na kterou se ani nedalo moc dívat.. Přitom kdyby se tvůrci filmu trochu snažili a vyzdvihli tam jednotlivé bojové sekvence každého bojovníka včetně jejich magických úderů, tak by to bylo okamžitě úplně o něčem jiném.. Největší mínus filmu - můj nejoblíbenější bojovní "Paul Phoenix" se tam vůbec neobjevil. Bohužel tam chybělo více zásadních bojovníků:-( Takže nezbývá nic jiného než si počkat na další pokus o zfilmování.. Toto nebyla správná cesta..