Počátek (2010)

To byl takzvaný nářez z jiného soudku.. Natočit takovouhle megalomanskou podívanou na takovýhle příběh chtělo jistou dávku odvahy.. Ale Christopher si s tím pohrál bravurně a vsadil na správného koně v podání Leonarda.. A jak samotné hodnocení na této stránce napovídá, půjde o jeden z největších hitů letošního roku.. Když jsem se jednoho kamaráda, který film viděl, zeptal o čem ten film je, tak řekl že se tento film musí vidět, že se nedá popsat o čem to je, no a když jsem to shlédl, tak jsem mu dal 100% za pravdu.. To se musí vidět!!!!!!!

International (2009)

Vůbec ne špatný thriller, celé to pořád tak nějak gradovalo a gradovalo až se to řádně postřílelo v muzeu.. Ale to bylo tak všechno.. Bohužel mě to přišlo trochu nudné.. Spousty dialogů a nových informací.. Možná je to mnou, že jsem je nedokázal všechny tak rychle vstřebávat:-(

Bez soucitu (2010)

To byla jízda.. Jelikož jsem na tento film koukal den poté co jsem se vrátil z dovolené ve Francii(Paříži), tak jsem byl velice unešený z prostředí ve kterém se to odehrávalo.. Na spoustě míst co byly ve filmu jsem byl před několika dny osobně:-) Jinak co se samotného filmu týká, tak pro mě to byl luxusní relax, u kterého jsem se celkem i nasmál.. Nejvíce mě bavil John Travolta, protože tato role mu sedla jako "prdel na hrnec".. Meyers se mu tam snažil sekundovat, ale i když se mu to moc nedařilo, tak jako doplněk dobrý.. Mám prostě rád zabijáky, který si neberou absolutně žádný servítky s jakýmkoliv gaunerem.. A přesně tohle mi bylo v tomto snímku splněno.. Pierre Morel mi zatím dokazuje, že co natočí, tak se mě líbí.. Doufám, že mu to vydrží hodně dlouho..

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Bohužel jsem tuto severskou pohádku v mládí neviděl, ale i v pokročilejším věku:-) na mě nepůsobila vůbec špatně.. Příjemná podívaná.. Jedna hláška z filmu, která mě po dlouhé době nehorázně pobavila "Vypláchnu Ti hubu pěstí!" :-))))))))))))))))))) To budu používat v běžném životě:-))

Špatnej polda (2009)

Opět se potvrdilo, že Nicolas Cage už nemá co nabídnout.. Pro mě standardní zklamání z jeho předvedeného výkonu.. Možná to bylo způsobeno naprostou nevhodností této role pro něj.. Další zklamání byl vlastně celý film: poručík co fetuje a bere úplatky, štětka(Eva Mendéz) si tady taky střihla "výbornou roli", a to že tam hraje Val Kilmer jsem zjistil až hodně za polovinou filmu.. Po celé této odvrácené straně spořádané společnosti to vše končí Happy endem.. Omlouvám se za nastínění konce, ale všem to může být jedno, protože kdo vydrží do konce, tak si ho určitě zaslouží:-)

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Pro mě absolutní laskominka:-)) S minimálním počtem dialogů a frází.. Příběh je vsazen do absolutně dokonalého dechberoucího prostředí.. Tam bych se chtěl někdy podívat a třeba tam i ten jeden rok strávit;-) Omlouvám se za ten obrovský chvalozpěv, já si ho prostě nemohl odpustit..

Vyšší princip (1960)

Ač jsem si dříve, než jsem tento snímek viděl vždycky říkal, jak může být v hodnocení tak hrozně vysoko.. Pochopil jsem v té chvíli když jsem to shlédnul.. A mé hodnocení nemůže být jiné než maximální počet..

The Hire: Chosen (2001)

Velkolepé taneční představení na podmanivou hudbu, ve kterém excelentně předvádí své umění Clive&BMW..

Robin Hood (2010)

Po dlouhé době jsem při opouštěni kina měl pocit, že to stálo za to a prachy nebyly vyhozený zbytečně.. Více se není třeba vyjadřovat.. Spojení Ridley a Russell je pro mě dostatečná záruka kvality..