Na plný plyn (1998)

Dobrá nuda, ale těch pár pohledů na ty oldschool kárky stojí za to vydržet až do konce..

Prachy dělaj člověka (2006)

Nejakčnější český snímek poslední doby. Sice se svým provedením nemůže srovnávat s Hollywoodskými akčními megahity, ale na naše poměry to je prostě dobrý.. Dojem tomu kazí scénář, který je dost předvídatelný a průhledný.. Ale krásně zobrazuje jak je český človíček vynalézavý:-) A ani vymyslet jak přepadnout pancéřák s profesionální ochrankou, která převáží 150mega mu nedělá sebemenší problém..

Nuit blanche (2009)

Tohle dokáže pohladit na srdci.. Jediné co se zde dá vytknout je, že stopáž je strašně krátká:-( Famozní počin..

Starý páky (2009)

No co tohle bylo v podání Johna Travolty a Robina Williamse za pokus, asi jen tak nepochopím.. Skoro bych si troufl tvrdit, že tito dva pánové už nemají potřebu ze sebe dělat totální blbečky.. Po svých úspěšných kariérách se na stará kolena snaží dělat něco co nemá absolutně nic společného s jejich hereckým uměním.. I když je pravda, že Robina obecně nemám rád, tak po tomto představení ho už začínám celkem nesnášet:-) Johna mám rád moc, takže mě tímto snímkem akorát urazil, ale doufám, že si své renomé, zase vylepší..

Černej Dynamit (2009)

Brutální negerskej masakr:-)) Hodně povedená parodie střelená do starých časů, kdy se ještě točili poctiví akční filmy bez jakékoliv digitalizace.. Tento snímek bude mít určitě dva tábory fanoušků, první tábor (mezi které patřím i já) se u toho budou setsakramentsky bavit, nebo druhý tábor, pro které to bude nepochopitelná sračka.. To kam se kdo přidá se uvidí, až to ohodnotí:-)

Velká ryba (2003)

Nejlepší film od Tima Burtona!!! To nemělo naprosto žádnou chybu..

Where the Hell is Matt? (2008)

Teď mě fuck spadla čelist na zem, jdu si ji sebrat abych si ji nerozšlápl:-) Jednoduché a krásné.. A ta hudba.... mmmmm.. Jdu si to dát znova, sorry.....

Suvenýry (1989)

Chudák sněhulák:-(

Ctihodný občan (2009)

Gerard Butler opět dokázal, že mu nejvíce svědčí role drsných týpků, který si umí zjednat pořádek všemi možnými prostředky.. Možná s trochou nadsázky bych řekl, že v tomto žánru je momentálně nejlepší ze všech.. K výbornému scénáři, snad jde dodat pouze to, že kdyby to skončilo trošku jinak, tak by se mě to líbilo rozhodně ještě o trochu více;-) Byl zde podán důkaz o totálně zku.... justičním systému v USA a jakým způsobem to Gerard řešil byl naprosto adekvátní.. Naštěstí v naší malé zemičce by se toto stát nemohlo - my jsme všichni spíše na tu politiku:-))) a na takovéto hlouposti by jsme neměli čas:-)))

Pařba ve Vegas (2009)

I když na téma "včera v noci jsem totálně vožral a ráno si absolutně nic nepamatuji co jsem dělal" už byla natočena celkem spousta filmů, tak jsem se u toho celkem dost pobavil.. Sice to nebylo nic výjimečného, ale když jsem na to koukal, tak mě ten film zrovna sednul a pár scén tam bylo opravdu k popukání.. Nevím jak by na mě zapůsobil, kdybych se na něj podíval znovu:-)) Až se tak stane, tak to tady dopíšu:-)) Ale první hodnocení je za 4.