Avatar (2009)

No comment.. Co více si přát než než zažít tohle..... Vše už bylo nápsáno i řečeno.. Je to prostě BOŽÍÍÍÍÍ..

The Notorious B.I.G. (2009)

Na to že tento hudební žánr není můj šálek kávy, tak celkové zpracování snímku nepůsobí vůbec špatně.. Pro fandy Hip hopu to bude určitě to pravé ořechové:-)

Náhradníci (2009)

Průměrná akční podívaná s dobrým námětem, ale bohužel mizerným provedením.. Bruce Willis mě ve filmu připadal jako by ho to snad ani nebavilo.. Celým filmem se spíše jen tak potuloval a nechával to celé na všem ostatním.. U něj jsem zvyklí na to že on to celé táhne.. No bohužel jsem se na to dost těšil a nakonec jsem byl lehce zklamán:-(

Kámoš k pohledání (2009)

Celkem solidní průůůůda.. "Kravičku" (Rashida Jones) obklopenou hromadou totálních vymaštěných pipn, požádá o ruku "trouba"(Paul Rudd), který pro změnu nemá kolem sebe ani jediného kámoše.. A tak začíná zběsilý hon o nějakého rádoby kamaráda, který "trouboj" půjde za svědka.. Samozřejmě, že po spoustě předchozích nezdarů naráží na "týpka" (Jason Segel), který mu fuck sedí.. Celou dobu "troubu" v hledání podporuje ta jeho "kravička", až do té chvíle kdy se ten její "trouba" začne chovat stejně jako ona.. Mezi kamrádama se říkají věci o kterých ten druhý ve vztahu vědět nemusí, že je ví i někdo jiný.. No a to najednou "kravička" přestává chápat a najednou dojde skoro k rozchodu.. Jenomže "trouba" je přece jen posedlí láskou a pustí k vodě svého nejlepšího kámoše, jenom aby "kravička" byla spokojená.. To jak to nakonec dopadne se radši podívejte sami... Přeci tady nenapíšu úplně všechno:-)) Toto téma mě bohužel absolutně nesedlo.. A předem se omlouvám za hanlivé pojmenování dvou hlavních protagonistů, není v tom nic negativního vůči nim, ale je to vyjádřen můj pocit z nich, při sledování tohoto snímku:-))

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

I ve druhém pokračování tohoto snímku mě David Belle a Cyril Raffaelli velice pobavili.. Jak se v prvním díle rozjeli, tak v tom pokračovali i ve druhém.. Sice už to nebyl ten výraz z otevřenou pusou jako u prvního dílu, ale i tak to byla pořádná akční podívaná.. Ale doufám, že už nebude další pokračování, protože už by to bylo jenom kopírování toho co jsme už viděli..

Vzhůru do oblak (2009)

Všechno bylo tak nádherné, příběhem počínaje animací prostředí konče.. Jediná věc která mě celý film vadila, tak to byl "obrovský hranatý hnusný ksicht důchodce a totálně hnusnej ten malej spratek".. Nepochopil jsem jak se toto mohlo stát, všechno dotažené do naprostého maximálu a dvě hlavní postavy jsou totálně odfláknuté.. No jestli toto byl záměrné, tak to pardón, ale nepovedlo se to..

Spin (2005)

Šikovný DJ dokáže mixovat nejenom jednotlivé tracky do sebe, ale také dokáže namixovat správný směr v životě.. Asi se stanu DJem a to pak všichni uvidíte, co s Váma udělám:-))

Valkýra (2008)

Konečně film z druhé světové války, který zase stál za něco.. Pro mě tento film měl dokonce i vzdělávací přínos:-) Doposud jsem nevěděl jak měl Hitler propracovaný systém nahrazení vlády v případě svého náhlého úmrtí.. Opravdu zajímavé nahlédnutí pod pokličku samotného Adolfa.. Čeho by tento snímek snesl určitě více je větší porce akce.. Já vím, že ten film neměl být žádný akční nářez, ale přece jenom druhá světová válka byla hlavně o tom válčení.. Výborný výkon Toma Cruise v podání Clause von Stauffenberga!!!

Napříč vesmírem (2007)

Nádherný 128minut trvající videoklip s parádní hudbou.. Jenom škoda, že ho občas kazil pokus o vytvoření jakéhosi romantického příběhu..

Bruno (2009)

Na mě až moc ostrý šálek čaje.. Až na pár úsměvných situací to byla dost velká tragédie.. Bohužel jsem se u toho moc nechehtal a tvářil jsem se docela podobně jako skupina lidí co měla hodnotit Brunův pořad "Celebrity Max Out" přímo ve filmu.. Něco takového předvést ve filmu, který jde do kin, chce hodně odvahy a kuráže a za to ode mě dostává 2*..