Méďa (2012)

Takhle neskutečně sprostýho plyšáka bych chtěl taky:-)) A nejspíš si změním vyzvánění svého telefonu:-)))

Skyfall (2012)

Huráááá, konečně se zase vrací Bond do svých starých kolejí.. Daniel Craig v hlavní roli mě pořád vadí, ale v tomto díle, musím uznat, že byl prostě dobrej.. No a Javier Bardem.......... to tedy bylo pošušňáníčko:-) Lepšího záporáka snad Bond ještě neměl..

Prometheus (2012)

Dle obrovského očekávání jsem dostal zhruba tak půlku z toho co jsem ke své spokojenosti potřeboval.. Nicméně tu druhou půlku očekávám ve druhém díle.. Snímek byl cca do půlky naprosto úchvatný, to objevování naprosto neznámého, podpořené vynikající SCI-FI podívanou to bylo něco.. Poté to trochu sklouzlo do roviny řešení jednotlivých postav a první setkání s vetřelci.. Pro mě celkem nezáživná podívaná, protože na některé scény jsem se prostě nevydržel dívat:-( Naštěstí se po čase opět začali dít ty správné věci (setkání se stvořiteli, atd..), které to celé zase navrátily do roviny u které s otevřenou pusou koukáte a říkáte si "Tak tohle jako jo".. No a otevřený konec v tomto případě slibuje určitě vydařené pokračování..

Jump street 21 (2012)

Taková blbost a tak mě to pobavilo:-)) Hodně dobře a moderně natočená komedie.. Dvojice v hlavní roli je skutečně zábavná.. Příjemná chvilka na pobavení..

Útěk z MS-1 (2012)

Špatné to nebylo, ale na lepší hodnocení než 3* to také nebylo.. Celkem dobrá akční podívaná, ve které hlavní hrdina ze sebe sype jednu hlášku za druhou:-) Takzvaně snímek který nepotěší, ale ani neurazí..

Válka policajtů (2004)

Gérarda Depardieu jsem snad ještě v záporné roli neviděl.. A možná jenom dobře, protože dokáže zahrát záporáka tak dobře, až jsem ho začal maximálně nenávidět (pouze jako záporáka v tomto snímku).. Výborný snímek..

Tenkrát v Americe (1984)

Dal jsem si tu nejdelší možnou verzi (229min) a stála za to.. Ani jsem se nestihl nudit.. Neskutečná mafiánská lahůdka..

Koupili jsme ZOO (2011)

Velice příjemná komedie, která potěší celou rodinu.. Každý si tam najde to svoje.. Veliké překvapení pro mě byl výkon Matta, protože já si ho pamatuji především z trochu akčnějších rolích.. Tady se ukázala i jeho druhá stránka.. A fakt dobrý..

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Hned na začátek musím všechny upozornit, že tohohle přizdisráče totálně nesnáším.. Okamžitě vyvstane otázka, proč jsem na tento snímek vlastně koukal?? Odpověď je jasná, doufal jsem, že mě třeba přesvědčí, že to s ním není zase až tak špatné.. Bohužel opak je pravdou, utvrdil mě ještě více v tom, že je to vyumělkovaná hvězdička, která těží z naivního klučičího vzhledu na který vidí a slyší náctiletý holčičky.. To je taky jediný důvod, proč se musel tento snímek natočit co nejdříve, protože po několika letech se z naivního ksichtíku stane tuctový trouba o kterého už jen tak nikdo nezavadí.. Celý snímek mapuje jeho kariéru v několika dnech s pár prostřihy z dětství.. Velké vyvrcholení v Madison Square Garden se sice koná, ale nebyla to jenom zásluha samotného Justina, ale všech těch hvězd, který si na svůj koncert pozval.. Prostě a jednoduše, snímky mapující kariéru mají natáčet hvězdy, které něco dokázaly a ne každá rychlokvaška, která jak rychle se objevila, tak rychle zase zmizí.. Omluva všem fanouškům Justina, ale mě to prostě hlava nebere.. Takových to talentů jsou tisíce a tisíce, akorát nemají to štěstí, že se dokážou vnutit někomu vlivnému, aby je protlačil na vrchol.. PS: rozhodně trochu toho talentu má :-) Za to je ta jedna hvězda:-)))

Válečný kůň (2011)

Tak se mi zdá, že Steven před natáčení tohoto snímku asi omylem šlápl do koňského lejna.. Protože takhle hanit koně není jen tak.. Na mě asi až příliš romantické a kýčovité.. Přehnaně dlouhá stopáž, ve které chvílemi nikdo nevěděl co má vlastně dělat, tak se tam prásknul koník zepředu, koník zezadu, koník zespoda, koník zezhora, koník..... Jediné štěstí že se neobjevila poloha na koníčka mezi koňmi:-)) Prostě a jednoduše, jedno velké zklamání..