Nene (2022)

Veľmi pomalý nástup. Človek čaká 45 minút kým sa niečo ako tak objavi. To by som ešte prekusol ale bolo to zbytočne celé dlhé a pri konci som sa už dosť nudil a čakal kedy to skončí. Nezachránil to ani Daniel K.

The Requin (2022)

To bol teda hystericky výkon. Priznam sa, že filmy s podobnou tematikou mam rad, napr. The Reef. No tomuto dielu teda max 1 hviezdu. Chaoticke, uskriekane a celkom aj scifi. Osobne som nepocitil coby len chvíľu štipku napätia. EDIT: nedalo mi to tam nehat coby len jednu hviezdu. :)

Nikdo (2021)

Boba Odenkirka som si teda rozhodne nevedel predstavit v ulohe takehoto akcneho hrdinu ale vyborne zahrate, len ten ta zaverecna prestrelka bola uz na mna moc "sci-fi".

Modré diamanty (2018)

Jednym slovom, nuda. Nezachranil to ani Keanu, ktoreho mam mimochodom ako herca velmi rad. Scenár oničom, sklamanie.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Unikatni ludia, skvela zabava. Tak som sa uz dlho nenasmial...

Záhada Hory mrtvých (2013) odpad!

Nuda, nuda a este raz nuda. scenar naozaj onicom. Ved co je take tazke, ked uz mate skutocny pribeh? A dorobit to s amikmi, ktori tam idu znova a dostanu sa do jaskyne a tam ich nahanaju nejaki mutanti... A aj ti este boli uplne zle graficky spracovani.. Priznam sa, ze som to mal problem dopozerat, ale nie je to tym, ze by som sa bal, ale, ze to bola pekelna nuda. 10%

Insidious (2010)

Pre mna po dlhsej dobe super horror. Nechybala akcia ani napatie. Pri niektorych scenach som si daval aj dlan pred tvar. :) dej nebol ani zbytocne domotany a zaver spraveny podla mojho gusta a taktiez odkazuje na pokracovanie...

13 mrtvých mužů (2003) odpad!

Otrasne herecke vykony, az mi to je smiesne.. LL to nezachrani..

Nejmladší kmotr (1999) (TV film)

Super sfilmovany snimok, ako talianska La Cosa Nostra v amerike zacinala. Pasovanie a paliarne alkoholu - prohibicia, Castellmaresezska vojna, Salvatore Luciano a zrod komisie a nasledne aj 5 rodin v New Yorku a samozrejme zivotopisny pribeh Joea Bonanna, byvaleho Dona z Bonanno crime family.. I ked hercov som si tam vedel predstavit v zopar ulohach aj inych, ale nemeni to nic na tom, ze davam filmu taketo hodnotenie.