Zombie Apokalypsa (2009)

Bez napadu, naivne, davam jednu hviezdicku za zombie tematiku, ktoru vzdy mozem, ale tento film je pre mna absolutny fail..

Kopačky (2008)

Romanticka komedia a v nej neskutocna Mila Kunis. Co viac si priat. I ked niesom velky oblubenec romantickych filmov, tento som si pozrel a nelutujem. Miestami komedia, miestami drama, miestami romantika a pekny zaver. Z kazdeho rozku trosku + krasne prostredie Hawaiia. 4/5

Okolo futbola (2013)

Film, ktory ma velmi milo prekvapil. Myslel som si, ze to bude fiasko, ale nasemu velkemu bratovi sa podarilo natocit skutocne kvalitny chuligansky film. Cerpat mali aj odkial, ved napokon vela postav vo filme boli skutocni chuligani ci ine postavy z rusekj pravicovej sceny. Vyborne soundtracky k filmu a konecne dobry chuligansky film po The Football Factory a Green street hooligans. 5/5

Perníkový táta (2008) (seriál)

Yo, bitch! Pribeh ucitela chemie na strednej skole, ktory sa dozvie neprijemnu zdravotnu diagnozu a jedine nad cim premysla je to, ako zabezpecit rodinu ked tu uz nebude.Osud spojil dokopy Walthera White-a a jeho byvaleho studenta Jessie Pinkmana. Strhujuci serial, ktory nabera kazdou seriou stale vacsie a vacsie otacky. Ja som stihol serial zhliadnut za 2 tyzdne a posledne diely su naozaj strhujuce. u mna jednoznacne 5/5.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Nic nieje krajsie ako historia. Mesto Atlantic city tak, ako ho mozme poznat dnes, je do velkej miery zasluhou organizovaneho zlocinu. Serial v ktorom hraju skutocne ale aj fiktivne postavy, opisuje toto mesto, jeho minulost a predovsetkym zname mena akymi boli Lucky Luciano, Al Capone ci Benjamin Siegel alebo Meyer Lansky. Perfektne spracovany serial a pravda, ze ja tematiku mobsterov mam velmi rad, serial hodnotim + skvely herecky vykon Stevea Buscemiho, ktory hral jeho zivotnu ulohu. 5/5.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Dvojica mojich oblubenych hercov v jednom filme. Al Pacino a Johny Depp. Agent FBI v utaeni Joe Pistone dostal moznost prestupit od klanu Colombovcov pod klan Bonannovcov, vdaka znamemu kamaratovi Jillymu. Pod kridla si Joea Pistoneho berie Lefty, vojak z Bonanno crime family a postupne sa strhujuca drama zacina. Joe sa infiltroval do mafie velmi hlboko a zasluzil sa o otras nie len v bonnanovskej rodine ale aj v ostatnych 4 rodinach v new yorku. Film je este o to lepsi, ze je podla skutocnej udalosti. 5/5

John Wick (2014)

Klasicky priebeh, ziadna vacsia zapletka, na moj vkus je to taka Seagalovka a az moc sci-fi... 2/5