Parfém: Příběh vraha (2006) odpad!

Hodnotím len prvú štvrťhodinu, pretože dlhšie som sa na to nemohol pozerať :). Totálna zvrátenosť.

Klára a František (2007) (TV film)

Krásny film podobného posolstva nám hollywood nikdy neponúkne. Skvost talianskej kinematografie.

Vdáš se, a basta! (2007)

Nebyť tých zvráteností, mohlo byť celkové hodnotenie lepšie (v poslednom čase sa v hollywodskych filmoch rozmohol motív psa a jeho sexuálneho objektu túžby v podobe plyšovej hračky alebo inej súčasti miestnosti) :(

Next (2007)

Záver mi pripomenul starý osvedčený trik producentov Dallasu..Film je však veľmi dobre spracovaný a nie je zbytočne dlhý(hodina a pol), je tam len to, čo tam má byť.

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Osvedčený námet veľmi dobre spracovaný, ale posledných 15 minút filmu pripomína sci-fi komédiu... Pri všetkých tých matrix efektoch som sa musel smiať, inak by to bolo za 4 *.

Medená veža (1970)

Veľkolepý film našej produkcie, s vynikajúcou hudbou vytvárajúcou harmóniu so všetkými zábermi na prírodu a ľudí v nej. Veľmi talentovaná herecká generácia a film s krásnou (ale i tragickou) hlavnou myšlienkou si zaslúži výborné hodnotenie...Mrzí ma, že sa nedarí v súčasnosti dať dokopy rovnako zanietenú partiu ľudí pre nakrútenie kvalitného snímku.

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Vtipné spracovanie starého námetu s novými prvkami, presvedčivými hereckými výkonmi a záverom, ktorý čakáte hneď od začiatku. Príjemná oddychovka.

Vražedný manévr (1999) (TV film)

Veľmi slabé..Za vlasy pritiahnuté scény a herecké výkony tiež nepresvedčia.

Operace Corned Beef (1991)

Vynikajúce herecké výkony, množstvo humoru a rýchly dej - taká je jedna z najlepších francúzskych komédií 90. rokov. "Už celé hodiny nepočujem nič iné ako Sejmu te..Drž hubu.." -"Drž hubu!"