jOBS (2013)

Inspirativní!

Vzdám to až zítra (2011)

Jestli jsem si někdy myslela, že jsem viděla dobrej dokument, spletla jsem se. Viděla jsem ho až dneska a jsem plná smutku, kterej jen tak nezmizí!

Drive (2011)

-- Ani vteřina bez napětí, ani vteřina nudy! -- "Já jsem od toho čekala úplně něco jinýho a dostala jsem tohle. Naprostou bombu! Byla jsem celej film tak napnutá, až jsem měla v očích slzy. Úplně jsem se spojila duševně s Goslingem a četla jsem mu z očí každý slovo - pro mě mohl v tom filmu mluvit ještě míň! :D A to že tam každej čumí jako puk .. to se mi líbilo, spoustu věcí sis mohl domyslet a z tý atmosféry, která vůbec nepolevila, se dalo číst jako z knížky .. :) Nebyla jsem na tom sama a můj názor je sdílen. Asi jsme byli správně naladění, ale ten film je fakt skvělej a hudba, i když je úplně z jinýho soudku než to co mám ráda, se mi taky líbí, dokonce ji často poslouchám! Na mě to teda dejchlo a to dost! :)" (Vytaženo z diskuze)

Králova řeč (2010)

Utvrdila jsem se v tom, že i kdyby Colin Firth jen tak půl dne seděl před domem a koukal do dály, dokázala bych ho se zaujetím sledovat a nejspíš by mě to i dojalo! Nejmíň třetí film, kde jsem díky němu měla pocit, že není potřeba slov, že se všechno dá vyjádřit pohledem a že brečet v kině od začátku dokonce je to nejlepší co mě může potkat! Pět hvězd a nekompromisně!