Requiem za sen (2000)

Určite film, ktorý zobrazil drogy ako jediný v ich najhnusnejšej reálii. Ostatné filmy (Transpotting, Layer cake, Traffic, Strach a hnus v LV...) nosia ružové okuliare. Tu nám ich Darren dal surovo dole...ale nedá sa inak, je to svinstvo, a treba sa na to pozrieť a čeliť tomu. Iná cesta nie je...a Jared Leto bol bohovský, jeho mama-fuuu, tak to bolo iné kafé, snáď úplne najlepšie zahratá psychopatičnosť, akú som kedy videl-ešte dlho som si ju nedokázal vymazať z podvedomia.

Donnie Darko (2001)

Film...ktorý má viac poschodí...ako Empire State building! A predsa....ak raz dostanem šancu do tejto "budovi" vstúpiť---tak určite nepoužijem výťah .-))

Extrémní svahy (2005)

Spolu s "That´s It, That´s All"...naj SNB filmy vôbec. I když, toto je (až) moje číslo 2.

Mechanický pomeranč (1971)

Dobré...poučné...ale VRCHOLNE nechutne...no niekedy...asi aj to treba....no tak skoro si to už znova asi nepozriem :DD

Babel (2006)

Bolo to dobré..ale CRASH..je myslím...žánrová jednotka! for everlong:D

Nakládačka (2004)

ta hviezdicka je akurat za ten BREAK ...inak je to na pi_u :-}}

Casino Royale (2006)

Rozhodne iný Bond...ako ten Brosnanov! Taký..ľudskejší...menej hrdinskejši...konečne Bond..ktorý občas aj zlyhá...a prehrá...ale ako správny Bond ..vstáva...a ide dalej :)) Už sa teším na Quantum of Solace---určite sa máme na čo tešiť!!!

Zvrácený (2002)

Bolo to nam mna dost nechutne drsne..u mna to vyvolalo podbné pocity ako Clockwork Orange...beriem to na milosť....ale pretečie veľa vody..kym sa z toho môj žalúdok spamätá :)

Miami Vice (2006)

Prázdne. Heat-u to nesiaha ani po päty!