Týden s prezidentem (2017) (pořad)

Očividný alpinismus ze strany "moderátora" vůči staříkovi, který je rád, že ho konečně poslouchá někdo jiný než jeho Ovečka. Tak už víme, co vše tento moudrý pastýř je: 1. Putinofil 2. Li Kche-čchiang-fil a 3. Soukupofil. I když jak to vypadá podle jistého titulku, tak "Prezidentův sen je v troskách". Každopádně brzy si zazpívám: "To všechno vodnés čas..."

Poslední rozloučení s princem Philipem (2021) (pořad)

Princ Philip proslul mj. svými sarkastickými výroky, ale hlavně byl Jeho královská Výsost, vévoda z Edinburghu, princ řecký a dánský a taky byl rytířem Podvazkového řádu. Dožil se vpravdě velmi požehnaného věku, on i Alžběta zřejmě mají dobrou karmu.

Penis (2002) odpad!

Super pí*ovina, vlastně ču*ákovina o jednom odhaleném penisu. Že Japka dokážou stvořit neskutečné úchylárny, o tom jsem se přesvědčil už u Tetsua.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Původní verzi si prakticky nepamatuju, nějak mi neutkvěla v paměti, takže od začátku. Vodaman, kterého pohání vlastní flatus, nejprkennější Netopýří muž a obživlý Supermuž. Erudovaný kritik toto nazve výplachem, každopádně je to nenáročná zábava na jeden večer, která mě... ...dostatečně zabavila, třebaže v tomto filmu parta maskovaných superheroes vždy tak rychle a snadno najde východisko z neblahé situace, až si říkám, že by se něco takového nemohlo stát ve skutečnosti, nebo ano? :o))) Ale fakt nechápu Zekovu volbu poměru stran 4:3. No nic, přes tohle všechno je to vpravdě pecka, kde se vhodně a účelně střídá rychlá akce s pomalými záběry.

Kotel (1998) (pořad)

Michaela Jílková, jejíž kotel by TEHDY stál za hřích. Tenkrát bych se asi ani moc nezdráhal a zřejmě bych provedl jeho revizi. Dnes už bych na tuto "špinavou práci" určitě poslal dědka těsně před důchodem, kterému by se přitom okamžitě spustil Pavlovův reflex. No nic, nechme kotel kotlem a přejděme ke Kotli. Že to byla neskutečná prdel, o tom žádná, ale přitom mě vlastně hloupost tohoto pořadu, který byl stvořen pro široké intelektuální vrstvy, i urážela. Neustále se opakující schéma: 1. Míšánek nahodil téma. 2. Politik se chytil a začal mlít píčoviny... 3. A teď dostal slovo nějaký důchodce, který položil otázku s naivní vírou jejího smysluplného zodpovězení. 4. Nakonec politik zase začal mlít pantem a slíbil tazateli okamžité vyřešení jeho problému s tím, že se mu bude věnovat ihned po návratu do úřadu a pak spolu můžou zajít na jedno nebo za kurvama, čerta kam vlastně ti politici chodí. A pak že se lidi nedomluví... P.S.: A ani jsem nevěděl, že Mirda Sládek je PhDr.. Zajímavý komentář: heyda

Minišou Karla Šípa (2021) (pořad)

Se Svěrákem se to celkem dobře dalo sledovat, narozdíl od Suchého - nomen omen. Možná bych to neměl srovnávat, ale Všechnopárty je o chlup lepší, tam je aspoň nějaká zábava. Tato Minišou (zřejmě také nomen omen), nebo Minislow, je spíš takové seriózní povídání, velká změna oproti dřívějším pořadům Karlose Šípa. Opravdu nevím, jestli se podívám i na Bohdalku, jak jí familiárně říká celý národ.

Nestřílejte! (2018)

Rodina v čele s dědečkem, hm bylo by to vcelku sledovatelné, kdyby to nebyla zase další pseudodramatická honírna. Obsah jsem moc nečetl, takže jsem se těšil, že zde bude pořádně vyobrazený souboj gangu s policií, a ne jen sentimentální kecy, zkrátka že to bude něco víc než nudné rodinné drama. Závěr: Nestříkejte!

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Jj, v mých mladých letech mně a taky mému kamarádovi říkali "honiči", ale každý zvlášť. :) On dokonce několikrát slyšel cosi o utlučeném másle v koulích. Kolik kvůli nám zemřelo lidí? A kolik ještě zemře? :)

Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou (2021) (pořad)

Meghan nevypadá špatně, Potter už se mi tolik nelíbí, přece jen nejsem na vousaté zrzavé mužské členy královské rodiny. Tak copak jsme se v tomto rozhovoru dozvěděli? 1. Em ráda zachraňuje slepice. 2. Rozplakala Kate, i když říká, že Kate nerozplakala, že Kate rozplakala ji. A Oprah chce vědět, co ji rozplakalo. Ách jo, já už teď brečím jak želva. Každopádně jsem zjistil, že bez Oprah a její Odpad show asi fakt nedokážu existovat! Ale vrtá mi hlavou, proč tento rozhovor nevedl oblíbený Mirda Soukupů na svém Srračkandově, to by v USA asi čuměli.

Golfový sen (2005)

Možná ještě lepší film než Zelený svět, který byl přece jen i komediální. Lepší proto, že je to drama podle skutečnosti, i když může vypadat jako pohádka. Při závěrečném turnaji jsem hodinu nedýchal, o to větší pak byl můj následný nádech. Jeden z nejsilnějších sportovních filmů, který nevím proč mi tak dlouho unikal, ale naštěstí ČT se pochlapila a umožnila mi jej zhlédnout.