Konec rozkvětu (1972)

3,5 (dolů protože ke konci nechtěně připomělo závěr Bad Taste... )

Temný krystal (1982)

Zpracováním téměř dokonalé (hostina byla zvláště vypečená), skvostně bizarní postavičky, ale bohužel jsem se podstatnou část filmu nudil... takže co s tim? 3,5 ovšem rozhodně stojí za vidění.

Cvičme v rytme (1986) (pořad)

rykardo: ...na nohy a ruce jsme koukali především ; )

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Nevím... asi to má navodit "pohodovou" letní atmosféru v týhle krizo-mrazivý době. Jinak se tam neděje ale opravdu vůbec nic. Tak alespoň koukám na kozy. 30%

Pasťák (1968)

Klass, Ondskan? .......čajíček. Bočanův Pasťák, v němž "vládne" drsňák Krampol, je to pravé peklo. V surovém příběhu "překvapí" Jindra Hojer rolí nechutně kluzké svině : ). A aby toho nebylo málo, stínadelskou partičku doplní Losna s Mažňákem. Stejně jako v hlavolamu, stojí na opačných stranách "barikády". (V souvislosti s právě probíhajícím festivalem otrlého diváka, mě napadá, že za Pasťák by se pořadatelé rozhodně nemuseli stydět). ► 85%

Slaměný klobouk (1971)

...pan Fadinard je jako motýl a ty jsi jako květinka. Pan Fadinard přiletí a sedne si na tebe. Crazy komedie Oldřicha Lipského mám víc než rád. Tahle je navíc ta z těch lepších a obsazením bezkonkurenční. V době zkrocených krokodýlů je to balzám na duši, který díky dokonalým dialogům, (jak by napsal kolega duklák) neustále útočí na Vaši smíchovou bránici. Šéfe, vy ste poručík? - Ale hovno... ►90%

V Hlubokém hrdle (2005)

Smutné, leč velmi poučné. (film jsem viděl s obojpohlavním (pán se slečnou) simultánním dabingem do sluchátek a byl to opravdu nevšední zážitek :-P)

Sex ve městě (2008)

TOHLE snad nikdo nemůže myslet vážně! Že ne, řekněte, že ne, prosím.... Jednu hvězdičku uděluji sám sobě, za to že jsem to ty dvě a půl hodiny poctivě vydržel. Zajímavé komentáře: movie.

Ils (2006)

Dva dospělí lidi se bojí pár usmrkanců a proto před nima utečou do lesa. To by snad nikdo nevymyslel, proto věřím, že to i lehce na motivy "skutečné" události bylo. Ale děcka, tyhle "horory" už mě celkem začínaj nudit... Jelikož jsem včera viděl sex ve městě, ty (slabší) tři hvězdy tam bouchnu.

Časové pásmo bylo změněno