Konec rozkvětu (1972)

3,5 (dolů protože ke konci nechtěně připomělo závěr Bad Taste... )

Temný krystal (1982)

Zpracováním téměř dokonalé (hostina byla zvláště vypečená), skvostně bizarní postavičky, ale bohužel jsem se podstatnou část filmu nudil... takže co s tim? 3,5 ovšem rozhodně stojí za vidění.

Cvičme v rytme (1986) (pořad)

rykardo: ...na nohy a ruce jsme koukali především ; )

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Nevím... asi to má navodit "pohodovou" letní atmosféru v týhle krizo-mrazivý době. Jinak se tam neděje ale opravdu vůbec nic. Tak alespoň koukám na kozy. 30%

Pasťák (1968)

Klass, Ondskan? .......čajíček. Bočanův Pasťák, v němž "vládne" drsňák Krampol, je to pravé peklo. V surovém příběhu "překvapí" Jindra Hojer rolí nechutně kluzké svině : ). A aby toho nebylo málo, stínadelskou partičku doplní Losna s Mažňákem. Stejně jako v hlavolamu, stojí na opačných stranách "barikády". (V souvislosti s právě probíhajícím festivalem otrlého diváka, mě napadá, že za Pasťák by se pořadatelé rozhodně nemuseli stydět). ► 85%

Slaměný klobouk (1971)

...pan Fadinard je jako motýl a ty jsi jako květinka. Pan Fadinard přiletí a sedne si na tebe. Crazy komedie Oldřicha Lipského mám víc než rád. Tahle je navíc ta z těch lepších a obsazením bezkonkurenční. V době zkrocených krokodýlů je to balzám na duši, který díky dokonalým dialogům, (jak by napsal kolega duklák) neustále útočí na Vaši smíchovou bránici. Šéfe, vy ste poručík? - Ale hovno... ►90%

V Hlubokém hrdle (2005)

Smutné, leč velmi poučné. (film jsem viděl s obojpohlavním (pán se slečnou) simultánním dabingem do sluchátek a byl to opravdu nevšední zážitek :-P)

Sex ve městě (2008)

TOHLE snad nikdo nemůže myslet vážně! Že ne, řekněte, že ne, prosím.... Jednu hvězdičku uděluji sám sobě, za to že jsem to ty dvě a půl hodiny poctivě vydržel. Zajímavé komentáře: movie.

Ils (2006)

Dva dospělí lidi se bojí pár usmrkanců a proto před nima utečou do lesa. To by snad nikdo nevymyslel, proto věřím, že to i lehce na motivy "skutečné" události bylo. Ale děcka, tyhle "horory" už mě celkem začínaj nudit... Jelikož jsem včera viděl sex ve městě, ty (slabší) tři hvězdy tam bouchnu.