• Thriller

Pepa (2018) odpad!

Asi to měla být tragikomedie z které se stala režisérova tragedie. V Česku asi Star Wars nikdy nevzniknou, ale přeci chytré komedie tu tradici mají, vzpomeňme na šedesátá léta. Bohužel v tomto filmu dohromady nefunguje vůbec nic. Michal Suchánek se snaží to je cítit, bohužel sám to nevytrhne. Opravdu nevím co bych pochválil je mu smutno kam český film může klesnout.

Špunti na vodě (2017)

Jasně chápu producentský záměr udělat remake komedie století. Ale nechápu , když už jsou tam celkem dobří herci, proč nevznikl adekvátně k tomu dobrý scénář. u některých dialogu se mi ježili chlupy na zádech a zatínal jsem prsty u nohou. Ta strojenost a umělost z toho doslova teče a je to hluboko pod něčím čemu se říká soap opera.

Deník strojvůdce (2016)

Geniální, v jedné recenzi jsem četl přirovnání k Nedotknutelným. Připadalo mi, to přitažené za vlasy, už kvůli tématu. Uznávám k ničemu jinému to také nedokáži přirovnat a tenhle film si jim opravdu blíží. Jemný citlivý humor i trochu drsnější ale naprosto funkční nad vážnou věcí, je to takové komediálně melodramatické opravdu geniální jsem fakt nadšený.

Manžel na hodinu (2016)

Kvality jedničky to bohužel nedosahuje. Z jedničky to hodně čerpá, tak že pokud ji někdo neviděl tak vůbec nechápe jaké vztahy jsou mezi postavami. Manžel na hodinu je rychlokvaška stylu rychle rychle do kina jednička se líbila, lidi budou chodit i na dvojku. Recenze: (Fuka ji ještě nemá) https://www.novinky.cz/kultura/424459-recenze-manzel-na-hodinu-uz-nema-ani-napad.html http://avmania.e15.cz/manzel-na-hodinu-recenze-filmu http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts

Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Tohle je jednoznačně nejhorší film roku.Blahopřeji, štábu , že se jim to v závěru roku takhle povedlo. Dali si opravdu záležet. Je to komedie to je žánr co letí a aby to byla ještě větší zábava okořenili to umělou ostravštinou (geniální to je teda legrace samo o sobě). Potlačili příběh a dali sociální podtón v propouštění horníků (to aby tam bylo trochu vážného tématu). Herecké výkony- pro jistotu tam nejsou. Jednoznačně skvělé, letošní plyšový lev je doma. Těším se na pokrčování Větnamec Vietnamský, s umělou větnamštinou to bude taky legranda " ty šla na dobrá film ".

Bláznivá pětka (2016)

Už dlouho mě něco takhle nepobavilo. Komedie o partičce, která si myslí jak vše jednoduché a jak mají vše na háku. Skvěle vystavěné vtipné situace, komedie s velkým K .

Sezn@mka (2016) odpad!

Tohle přeci nemůže být myšleno vážně jako film. Celé je to nějk divně amatérsky natočené, působí to jak nějaké demo filmu.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Někde se stala chyba v režii nebo ve scénáři. Film pusobý nedodělaně a značně najivně. Hlavní hrdinka po tom co s bývalým manželem sedí na lavčce dojde k názoru , že si ji chce znovu vzít. !!?? Je to zkratka jako hrom a to je klíčová pointa filmu, která je sama o sobě značně na vodě. Další problém je herecký, kdybych Matáska neviděl v Basnících tak si budu myslet , že herecky zakrně,l ale zjevně je to režií. Celé je to takové umělé nereálné jak v herecké rovině tak v příběhové. Tchýně během pár hodin najde sestru nové snoubenky, jejího přítele a ještě ho doveze na Orlík. Podivná je i dortová bitva. BOhužel z toho všeho se vytratil humor a jsou to jen sytuace poskládané k sobě.

Pat a Mat ve filmu (2016)

feee ha To jsou překvapení. 1/ vůbec jsme netušili, že to je v kinech. Puvodně jsme šli na Barbie, ale ta nám to určitě odpustí. Proč to nemá reklamu to tedy nechápu. 2/ Ono je to fakt skvělé. Mě se to líbilo jako když jsem byl dítě, drží to pořád to své kouzlo, navíc je to tak detailně propracované. Fakt jsem zíral, nechápu jak se to animuje. 3/ Netušil jsem, že to jsou příběhy, ale díky tomu to tak dobře asi i funguje. A teď kritika asi by mohlo být příběhů méně ale mohli by být delší, je to taková drobnost i když film není extra dlouhý. Celkově 4 hvězdy doporučuji.

Dvojníci (2016) odpad!

Vždyť film netočí jeden člověk ne? To ve štábu není někdo soudný kdo dokáže říct , že to je sr...cka a , že je třeba na tom ještě makt? Nebo přetočit?