Ultraviolet (2006)

Ten kluk byl strašný, nemůžu toho herce ani cítit. Za to Milu můžu pořád a nejlépe akčně. tady to splnila, takže spokojenost byla.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Soráč, že jsem tu nenapsal něco dřív, zíral jsem na nějakého ptáka=D Chci to vidět v originále!

Oko dravce (2008)

Chvílemi to šlapalo na 4 hvězdu, ale to by tam muselo být víc hlášek a vtípků. Jinak ale rychlá akce, která někdy zadrhávala na stopáži. Die Hard 4 zatím nepřekonán.

Ip Man (2008)

Zdá se mi to nebo je tady nová éra parádních kung-fu filmů? Nejdříve Jet Liho Fearless a teď Ip Man. No jen tak dál kluci asijští, já jsem rozhodně pro.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Přiznám se, že kdyby tady nebylo řečeno, že se točí trojka, šel bych určitě na dvě hvězdy, protože úchvatné akční scény nezachrání málo poutavý příběh. I tak jsem měl pocit, že Ong Bak byl mnohem více našlapanější, ale může to být tím, že byl v té době něčím neuvěřitelným a neokoukaným. Kdo ví. Nechám se překvapit co trojka ukáže. Mě osobně vadí, že se to jmenuje stejně.

Old Boy (2003)

Tohle se nedá zpracovat na poprvé a možná, že po včerejším Slumdogovi to asi ani nejde. Je to prostě úplně něco jiného. Jak píše POMO, asijci se prostě jinak vyjadřují, přesto to byl doslova hustý zážitek a fitrovat ho budu jetě hodně dlouho. Po druhé projekci jasné absolutorium. Tak precizní scénář a herecký výkon Min-sika, to se jen tak nevidí.

Milionář z chatrče (2008)

Danny Boyle je . . . No prostě Danny Boyle. Už když jsem viděl 28 dní poté, tak mě tenhle člověk dostal. Sunshine byl další krůček, ale v tomhle snímku to vše zhodnotil. Kdo má nějaké zkušenosti s bollywoodksou tvorbou si tím spíše tenhle snímek užije, ale osloví každého. Docela mi to připomnělo Město bohů, hlavně atmosférou a prostředím. Celkové vyznění je však jiné a to je snad i dobře. Raději budu vidět svět jako lepší místo než horší. Ikdyž vím, že realita je jiná.

Police Story (1985)

Jackie je machr, ale říkejte si co chete, přestože má i horší filmy, má i filmy lepší než je tento.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriál naprosto postrádající ustřední dějovou linii, stejně jako kdysi Přátelé nebo Scrubs přesto vyhrává na plné čáře díky výkonům ústřední dvojice za zdárne asistence zbytku osazenstva. S končícími Scrubs tedy nejlepší seriál dneška.