Cesta do fantazie (2001)

Také pro mne to bylo první setkání s anime vůbec a už mě to nepustilo. Měli jsme to půjčené s kámošem na víkend z DvD půjčovny a viděli jsme to snad 3x a dodneška jsem to viděl ještě vícekrát a zatím je to pro mne nepřekonaný anime film. 100 a více procent bez keců.

Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)

S každým dílem, jsem to chtěl sledovat víc a víc a dozvědět se jak to dopadne. Ale po poslední části bych byl možná rád, kdybych to raději neviděl. První kinematografické dílo vůbec, které mne zhnusilo a nadchlo zároveň a to tak, že jsem to málem nedokoukal. Není to a ani nebude mé poslední anime, ale dám si chvíli voraz, protože tohle budu vstřebávat dlouho. Zatím nedokážu ohodnotit a nevím zdali toho budu schopen a to hlavně kvůli konci Casky. EDIT: Teď když vím jak pokračuje manga, je to jasných 5. Jsem fakt zvědavý jak to skončí.

Bubba Ho-tep (2002)

Já vám nevím. Asi dneska nebyl správný den na tenhle film. Ale líbilo se mi to. Hlavně hudba a atmosféra. A Bruce=D

The Gamers: Dorkness Rising (2008)

Bůh hráčů stolních RPG her mě vyslyšel a daroval nám všem tento skvost v podobě filmu o nás. Není možné jít pod pět, protože jsem se královsky bavil. Není to dokonalé, ale je to dokonale nedokonalé, protože dokonalost, hledají jen ti, kteří jsou nedokonalí=D. Enjoy! PS: Povinnost pro všechny , kteří viděli původní Gamers.

The Gamers (2002)

Jako hráč bych nejspíš řekl, že tady kolega Radiq je jen pitomec, který viděl něco čemu nerozumí. Moje postava ženy válečnice už si však brousí meč a vypsala odměnu na jeho kou*e. Tenhle film je opravdu boží, ale jen pro fanoušky těchto her nebo lidí obeznámených o co jde. Pro ostatní asi jen dílko partičky loosrů. Chci vidět pokračování.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Toto je zase případ, kdy bych chtěl víc hvězdiček. Dal bych osm, protože žeru tenhle seriál, plus jednu, protože žeru upírskou tématiku a plus jednu, protože bych chtěl aby mě sežral nějaký upír a já se stal jedním z nich=D

Král zabijáků (1998)

Průměrný akční snímek, který by zapadl nebýt Jeta. Za něj a za pár vychytávek plus docela slušnou hudbu dám 60%. PS: Hongkongský body count se nezapře=D

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Good Bye JD, I will miss you and never forget you! PS: Best thing on watching Scrubs, is that you can do it zas=D DO IT ZAS!

Psí odpoledne (1975)

Takhle by nemělo vypadat opravdové přepadení banky. Filmově však zvládnuté parádně. Když jsem se koukal měl jsem za partnera mladší sestru své holky a přirovnal jsem to, aby to bylo pro ni lákavější, k Dannyho parťákům=D. Víc jsem se mýlit nemohl. A když pak ještě vyšlo najevo že hlavní hrdina je gay nebo bisexuál tak jsem už raději zbytek snímku mlčel=D. Klasika s Al Pacinem, před kterým tímto smekám. 88% bez řečí.