Mořská příšera (2022)

Svieži, veselý dobrodružný dej. Vizuálne pútavé a vkusne dobovo spracované, textúry, svetlo, tiene, atmosféra výborné.

Nimona (2023)

Priemerna rozpravka o dvoch gayoch (v tomto pripade to tam napchali naozaj uplne zbytocne, uplne vpohode mohli byt iba kamosi) z ktorych jeden preziva zaujimave dobrodruzstvo s Nimonou. A to je vsetko.

Batman: Duše draka (2021) odpad!

Batman je Bruce Lee, v maske ho uvidíme 1 minútu na konci. Potom je tu ešte mafián, ktorého znenávidíte hneď v prvých scénach. Úbohé. Keby sme chceli pozerať Saw, tak by sme si nepozerali Batmana. Ale chceli sme Batmana. Trápne a oničom.

Tchán s tchyní jsou psanci (2023) odpad!

Nechutné, nehumprné, trápne, neslušné, vtipy o penisoch, grckách, honení, pľuvancoch a nadávkach. Načo???

Kuchařka lásky (2014) (TV film)

Prijemny filmik s fungujucou chemiou. Oddychovka.

Špetka lásky (2017) (TV film)

Vpohode oddychovka ako všetky filmy z tejto kategórie. Všetci hodnotiaci by si mali uvedomiť, akú kategóriu filmu pozerajú a až potom hodnotiť podľa ŠPECIFICKEJ škály pre danú kategóriu. Napríklad ja úplne inak hodnotím veľkofilmy, inak romantické hallmarkoviny, inak dokumenty, inak B-čka, inak rozprávky. A tak sa môže stať, že Pán prsteňov dostane rovnaký počet hviezd ako trebárs prírodopisný polhodinový amatérsky film - PRETOŽE nie sú hviezdičky ako hviezdičky. No, vráťme sa k A Dash of Love / A Pinch of Love. Ide o úplne normálny ľahký romantický film, kde ale tentokrát zahviezdila aj Peri Gilpin (zo seriálu Frasier) a jej emóciám naozaj nie je ťažké veriť, je presvedčivá a profesionálna herečka. Film je úplne normálny priemer, čiže úplne normálne 3 hviezdičky VO SVOJEJ KATEGÓRII ;-)

Láska ve Vermontu (2017) (TV film)

Jeden z tých lepších romantických filmov, kde nie je žiadne hlúpe nedorozumenie vytvorené tvorcami nasilu, nie je tu ani žiadna intriga. Hlavné postavy sa na nič nehrajú a sú dospelé. Vedia čo chcú. Netvária sa, že nie sú zaľúbené, keď sú.

Jako vejce vejci (1996)

Starý dobrý humor, často podobný Chandlerovmu v Priateľoch :)

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Zatial si sem odlozim len strucny prvy dojem. Prave som Quantumaniu dopozeral. Ehm, sice som aj celkom rad, ze po dlhej dobe tu mame viac rozvinutu marvelovku, ktora nie je uplne iritujuca ci parodická, ale aj tak to bol len obycajny priemer, navyse S NEUVERITELNE NESYMPATICKYM A NUDNYM PROTIVNIKOM. Vpodstate taky mix Stoparovho prievodcu galaxiou, xmenov a avatara. A ono to ma este pokracovat? Vazne? Really? Dokonca to ma pokracovat tak, ako sme videli v potitulkovej scene? Och... Podme uz do etapy Xmenov alebo k filmom typu Guardians of Galaxy 3. Kanga by som na mieste tvorcov tychto filmov vymazal a presiel by som k zaujimavejsim zaporakom...