Spider-Man (2002)

Klasika klasik! Nevinný ryzí superhrdinský film, který definoval schéma pro dalších několik let... Skvělý vývoj vzniku superhrdiny, objevování schopností. Konfrontace u večeře je dneska tolik legendární! Jen holt dneska už je překonaný a zpětně přináší už jen to schéma, nic více. 80%

Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018) (TV film)

Je to hrozný pocit, když Vám lidé nevěří, ba pak i vlastní rodina... Silný, nepříjemný film s opravdu velmi poutavým tématem. Ba pak, že to má dokonce nějaký reálný základ. Ještě bych dodal, že osočit oběť, že si toho hodně dokázala zapamatovat, že se spíš moc dívá na kriminálky? No fakt paráda, hlavně že jedna z prvních pouček je snažte se si zapamatovat, co nejvíce věcí! Typická policejní lenost, chtějí co nejvíc pomoc, a když už to děláme až v nadstandardní výši, hned je to divný, ba dokonce lžeme... 80%

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Děsivě reálné, děsivě aktuální... Výborně zpracované, ale sláva vlezla tvůrcům do hlavy a série od série je více dělaná na efekt, už to není tak precizní práce. Naše hlavní postava Clay má otřesný vývoj. Na Hannah se velmi rychle zapomene a jakýkoli pokus od odkaz je už zoufalý! Z každé hodné postavy se stane divná postava, z každé zlé postavy se stane nádoba lítosti... Nakonec fakt máme litovat a soucítit s gayi, násilníky a šikanátory? 1. série - 80%. 2. série - 85%. 3. série - 75%. 4. série - 65%

Padesát odstínů šedi (2015)

Po půl hodině jsem to chtěl odsoudit, jelikož mi tam chyběly jakéhokoli emoce. Vůbec mi nešlo se do filmu ponořit. Ale pak jsem si oblíbil postavu Dakoty Johnson, jelikož její rozvoj mi šel přesně směrem, kterým bych si ho přál (ale absolutně souhlas, že to nesedne kdekomu)... Čekal jsem teda výrazně více "tabu scén", ale ta sekvence v místnosti byla i vynikající! Jedna výborná scéna, s úžasným napětím, kdy jsem si to užil, nevím to napětí a vzrušení se do mě opřelo... Dostali jsme toho zatraceně málo! Krátká stopáž a přes to řada hluchých míst :/. Kniha má perfektní ohlasy přes média, tady se mediální masáž na hodně slabé úrovni (o filmu jsem se dozvěděl z tehdejších kino ukázek). 45%

Inkognito (2021) (pořad)

Jen vlastně novější Hádej, kdo jsem?. S horším moderátorem a čtveřici "hádačů".. 45%

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Nostalgický pořad z mého dětství.. 55%