Simpsonovi - Série 1 (1989) (série)

Ikonická první série. Asi nejrozdílnější od zbytku seriálu, ale i právě v tom má svoji kvalitu. Nejlepší epizody - Hezkej večer. 100%

Smrt ve tmě 2 (2021)

Proč to takhle sequelovat! Jednička je výborná, něco nového se skvělým obsazením a fakt řadou děsivějších momentů. Základním prvkem tehdy bylo, že tam nebyl daný kladný a záporný hrdina, jen antihrdinové. Tentokrát se na tenhle vybudovaný charakter vykašlali... Špatně nasvícené, minimum děsivých momentů, nulová atmosféra. 20%

Mr. Kubelík Show (2020) (pořad)

Na české poměry zatraceně originální koncept! Petr Kubelík je svůj, se svým specifickým humorem... Mám radši, když hosté nejsou úplně fanoušci pálivého jídla, pak je to až vtipný. Výborná příprava moderátora! 80%

Hvězdná brána - Série 10 (2006) (série)

Celkově se pohybujeme v tom stejném jako v předchozí sérii, jen už to nepůsobí tak uceleně a navíc ani tempo už není tak bravurní.. Ale pořád to funguje moc dobře, jen ten závěr byl tak natahovaný, dokonce přišla epizoda s otcem Valy, která je zase silný konkurent v kategorii nejhorší epizoda vůbec. Orijové jsou výborní a ten závěr, sice úplně "nezasytí", ale hodně zahřeje u srdíčka. 90%

Hvězdná brána - Série 9 (2005) (série)

Jack je na vedlejší koleji a místo něj máme Camerona Mitchella.. A rázem je tu jedna z nejlepších sérií fungujících jako celek! Perfektní nová hlavní linka. Celé to tak dobře gradovalo, že pokud si zvyknete na Valu, tak opravdu není co vytknout! 100%

Hvězdná brána - Série 8 (2004) (série)

Neuvěřitelné, co dokáže SG pořád nabídnout! Jack ve vedení, zároveň místy možná trošku upozaďen, ale i tak to parádně funguje! Výborné díly s Anubisem a Baalem. Připadal jsem si jako při prvních sériích, tolik ikonických jednodílových inovativních zápletek! 90%

Hvězdná brána - Série 7 (2003) (série)

Návrat Dennyho ve velkém stylu? Žádná ikonická epizoda, za zmínku stojí jen závěrečný dvojdíl. Naopak řada horších epizod, ať už s Warrickem, či zase něco s Jaffy. Tentokrát se povedl každý dvojdíl, zbytek trošku slabší, ale pořád to má šťávu! 85%

Pokoj (2003)

Co to tady zkoušíte! Ten film je děsný! Je to jak divný porno z 90.let jen teda tady k tomu máte ještě tragičtější výběr hudby... Herecký výkony nejsou až tak strašný, jsou brutálně průměrný, jak kdyby se vytáhli někde na ulici. Ale jsou všichni hození do takové "bordelu", že se z toho prostě nejde vyhrabat... Tommy to hraje tak děsně, že je to tak geniálně vtipný! Jeden z nejzapamatovatelnějších hereckých výkonů ever! Ale v čem je to horší než latinoamerické telenovely? No v ničem.. Jde o stejnou bídu. Tolik geniálních meme a scén z toho vzniklo, ale film je to nesourodý a otřesný! Ale nejhorší, co jsem viděl? Mám pocit, že nikoli.. Bylo to hrozné, ale kdykoli tam byl Tommy, tak já se smál od ucha k uchu! 10%

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Jak chcete parodovat hrozný film s naprosto otřesným hlavním protagonistou, kterého ztvárnil ještě horší herec? No s nadsázkou... Mega divný film, ale James Franco to zahrál zatraceně dobře! Párkrát jsem se i zasmál, ale už dlouho jsem nevěděl, jak hodnotit, jako v tomhle případě. 50%

Sinister (2012)

Já se asi i bavil! Mělo to dobrou atmosféru, ale všechno táhne Hawke a mysterióznost okolo domu. Jen teda finální "rozuzlení" je ... řekněme zlé. 70%