Dexter - Série 1 (2006) (série)

Naprostá fantazie! Od začátku do konce to šlape, ani odtrhnout se nešlo. Finále opravdu stojí za to a přináší řadu překvapení... 100%

Dexter - Cvokař k večeři (2006) (epizoda)

Zatím zlomová epizoda první série. Odkryje se vrah z hlavní dějové linky. Perfektní byla i samotná sezení s psychiatrem, který měl navíc zajímavé obsazení. Dexter byl fantastický, ale konečně musím přidat zásluhy i osobnímu životu..

Dexter - Okruh přátel (2006) (epizoda)

Morganová : ,,Trefili jsme zlatou žílu?" Angel : ,,Ne, trefili jsme kurevsky zlatou žílu!"

Absolvent (1967)

Dneska už na mě působí poněkud překonaně, zřejmě hlavně kvůli rozporuplnému konci... Hlavní dvojice odvedla skvělou práci, až jsem jim to uvěřil. Co ale vyzdvihuje snímek téměř do oblak je legendární hudba ! 75%

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Osobně jde o hodně speciální seriál, TBBT mám strašně moc rád. A seriálu o Sheldonově dětství jsem moc nevěřil, jelikož jak pak uvidíme, tak je seriál nejsilnější právě tam, když zobrazuje něco, co nám byl nastíněno již v mateřském seriálu. Ale dal jsem tomu šanci, sleduji to od pilotního dílu pravidelně, hezky epizodu po epizodě, přesně tak jak vyjde. Nejzajímavějším faktem je to, že právě na tomhle seriálu je krásně vidět, jak fanouškovská základna mění děj. V prvních sériích se to točí okolo Sheldona, ale kvůli velké všeobecné oblibě ostatních postav, se přizpůsobil i scénář. Kvalitní spin-off seriál, ale je poněkud ve stínu TBBT a to mu nesvědčí. Později se ale odváže, což vede k tomu, že právě hodně prostoru dostávají ostatní členové rodiny, rázem se dobře utváří vztah ke všem Cooperovic postavám. Nejoblíbenější postavy - Georgie, Babča, Missy. 1. série - 75%. 2. série - 75%. 3. série - 75%. 4. série - 75%. 5. série - 75%. 6. série - 65%. 7. série - 70%.