Stmívání (2008)

Hudba a prostředí skvělé. Herecké výkony, kamera a režie příšerné. Vážně se to brát nedá, ale jakožto komedie to až tak špatné není. Ujde to.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Skvělý Ben Mendelsohn. Ještě lepší Mark Rylance. Chtělo by to jen více Simona Pegga. Velmi dobré.

Deadpool 2 (2018)

Dvojka trumfla jedničku. John Brolin září. Brianna Hildebrand je strašně cute. Výborné.

Zrádce (2017) (amatérský film)

Děj o ničem (resp. předvídatelnější být fakt nemohl a pointu snad musel čekat každý), nicméně herecké výkony se mi líbily, Bejr to samozřejmě táhl. Postprodukce výborná.

Wynonna Earp (2016) (seriál)

Pokud přežijete první dvě epizody, může seriál docela příjemně překvapit. Od té třetí jsem se i ponořila do děje, a přestože závěrečné dvě epizody opět nejsou nic extra, mně se to líbilo. Jednoduše mi to přišlo jako méně roztahané Supernatural, v němž se pánové bratři neustále jeden druhému omlouvají a chovají se jako drama queen, přičemž já se raději podívám na pěknou ženskou s láhví whisky a ostrým jazykem, jež se zahazuje se sympatickým kovbojem, který by mohl být jejím pradědečkem. Tim Rozon a Michael Eklund celý seriál táhnou, a pokud budete na Wynonnu Earp kvůli někomu koukat, bude to nejspíše jeden z nich, byť Melanie Scrofrano taky není špatná. Humor mi vyhovoval, příběh ušel, jsem spokojená, byť se nedá říct, že se na případnou druhou řadu nezřízeně těším...

Hra (2014) (seriál)

Naprostá paráda. Špionážní seriály/filmy z prostředí studené války mám ráda, neustálé napětí také a ty zvraty... Nádhera. Celých 6 hodin jsem zhltala a nestačila se divit tomu, co se mi odehrává před očima. Prostředí dokonalé, tady asi rovněž nemám, co bych vytknula, herecky velice slušné. Potěšilo mě obsazení Jonathana Arise, který společně s Shaunem Dooleym a Paulem Ritterem obstarával určité odlehčení situací (ano, je to drama, ale několika pobaveným uchechtnutím jsem se díky nim neubránila). Prostě pokud hledáte kratší seriál/delší film, jenž vás vtáhne do děje a nenechá vás ani na chvíli klidnými, pak sáhnout po The Game není vůbec špatný nápad.

S dívkami je to jiné (1996)

Velmi příjemný film. Osobně mě ani tak nezaujal Steven Mackintosh, který sice podal výborný výkon, nicméně v mém případě jsem v něm neustále viděla muže v ženských šatech, nikoliv ženu, což mi prostě určitým způsobem vadilo, leč chápu, že o moc uvěřitelněji to asi udělat nešlo. O Rupertu Gravesovi škoda mluvit, jeden z mých největší hereckých oblíbenců, role open-minded rebela s dobrým srdcem a do kolen dostávajícím úsměvem mu byla šitá na míru. Původně jsem chtěla dát 4* s tím, že se určitě budu chtít podívat znovu, film ve mně ale z nějakého důvodu zanechal hlubší dojem, než jsem čekala + vynikající hudba, což vyústilo v konečných 5*.