• Krátkometrážní

Poslední samuraj (2003)

Nereálný,bez atmosféry a poslední scéna u které byste měli brečet,ale budete se smát.Škoda,že se Tomáš tolik snažil.

Old Boy (2003)

Tak tohle je správnej KILL BILL!!!!!!!!

Roxy (1991)

Komické, jak jen porno film může být. Stejně je to i s erotikou. Kultovní soft (hard?) porno mého dospívání.

Rocky (1976)

Myslel jsem,že zažiju sondu do mlácení v ringu,ale byl jsem mile překvapen.Sice je atmosféra trošku nevyvážená a fiktivní,ale Rocky to dostatečně vyvažuje,a bez toho konce bych se klidně obešel.

Saw 2 (2005)

Sice je to odvar prvního dílu,ale není vůbec špatný.Druhý díl tvůrci pojali vesměs stejně,jen originalita zůstala v neodvratnu.

Umučení Krista (2004)

Tupý film. Dvouhodinnové utrpení plné kňourání ,sténání a mrskání biče jen pro otrlé a zmacerované diváky křesťanskou vírou a masivním humbukem.

Hostel (2005) odpad!

OBROVSKĚ ZKLÁMÁNÍ!!!!!! Už dlouho jsem nebyl tak naštvanej na filmovej výtvor a to myslim upřímně.Patnáct vteřin po shlédnutí výborného trailere(narozdíl od filmu)jsem si řekl,že to bude můj první horor na kterej půjdu do kina,ale recenze(české)a intuice mi to nedovolili.Dodnes nepochopim,jak může být Hostel v Americe hodnocen jako horornové generace a kvalitní film v jednou.Co je to vůbec za film jsem si kladl ještě týden.Horor?To bych se musel aspoň jednou leknout.Komedie?A co tam bylo sakra kromě českýho Krumlova a anglicky mluvícího Táborskýho vtipnýho?Pornofilm,jak to v prvních patnácti minutách vypadá?Kdepak,ani to ani prd,Eli Roth tentokrát šlápl vedle a mě nehorázně naštval.

Z pekla štěstí (1999) odpad!

Film,u jehož shlédnutí mi bylo líto nejen herců,komparzistů,ale hlavně diváků,jež musely tenhle hnus vydržet.Proti Troškově trilogii Slunce seno je to opravdu mdlej odvar.Škoda,že v roce 1999 neexistoval Plyšový lev,Daniel Hůlka a Sabina Laurinová by si jej zasloužili.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Nechutná slátanina plytkého příběhu a prostoduchých dialogů.Herci nemají co hrát a štáb nemá co točit.Terry se asi špatně vyspal.

Kill Bill (2003)

Perfektní film propracovaný do posledního detailu.Ten film má neuvěřitelný spád,správně našlápnutý drive,výtečně zakomponovanou hudbu a pěkně vyhranou kameru.KILL BILL je jeden z těch filmů,který byl vytvořen z obroské lásky k filmu.Tarantino si tu vyhrál,to je vidět.