Pozemšťan (2007)

Akurat su rad, že sem se dovjeděl, že Džejzus byl vlasně Džon a opačně. A stydim se, že něsu taki inteligentny a chytry jak naši emeryčti přatele, keři maju dějiny v maličku a zemjepis v druhym. Fakt intelektualni dialogi. Asi sem štrnast tisic roku stary barbar. Jedna za Aniku.

Bloodsucking Bastards (2015)

Zhasnuť synkovi, gdyž sere, to se něrobi. Majk je mrtfy nebo debil. Chodiť s Amandu, je jak chodiť z chlapem. Max, kromě teho, že je blbec, je upir. A změniť fšecki v upiry je zvracene. A film je na zbluti.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tak se robja filmy. Nětřa ani komentařa, bo tu je fšecko fajně zrobene. Navic dobru čokoladu mam moc rad. Rosficuju fšecki hvjezdički.

Spectre (2015)

Něpodařilo se. To je nejslabši bondofka ze fšeckich bondovek. Nic noveho, žalostně nudne, bez napaduf. A muzyka temu ešče ubrala.

Dej si pohov, kámoši 2 (1995)

Moji robě se to podobalo. Ja take filmy němusim. Tak to spruměrujem a gdyž zebereme Lorenku, tak to je o cosi vic jak pruměr.

Smrti napospas (2006)

Kaj se podivaš, nic něvidiš, bo je furt ťma. Bateryje v baterkach byli sice kfalitni, ale to něpomohlo. Nakoněc naklaďak nastartoval, ale mostek byl kratki. Něpovedlo se.

Spratci na zabití (2011) odpad!

Taku debilni zvracenosť možu natočiť tež jenom jacysi pozvracency.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Furt musiš dychať. Začinaju litať šipy. Gdo přežije musi honem do loďki. Co řekně Glas, to plati. Na to, jak si s nim ten medvidek pohral, tak z teho vyšel až moc fajně. Mama pravila, že vitr něporazi strom, kery ma silne kořeně. Glas mrknul, synek zapichnuty. Musi se zteho hroba dostať. Tež cosi pojed a fajně si zaplaval. Už ma silu jak mladik, ale je mu dosť zima. Fižerald cygani bo ty penize chce dostať za každu cenu. Hruzostrašny pad, konik něpřežil, Glas je fpořadku a skova se do břucha. Usmjevne. To uštu bylo, napady se němaju krasť. Otfirejtě branu, mame Glasa. Prolhany Fižerald mizi, Glas je dosť nasraty a umřiť se něboji... Fest přehnane. Take zmrzle filmy němam rad, bo němam rad zimu. Sem sklamany. Myslel sem, že to budě o cosi lepši.

Antikrist (2009)

Tak sem byl zteho filma tež jaksi anti. Jedna za fajny masturbačni vykon Šarlotki.

Nelítostný Parker (2013)

Věř mi synku, budě to fajny večer. S tym senem si to zadupal. Gdyby to šlo, tak bysem ho zabil. Ale sem se zas nasmjal při te nakladačce v hotelu. Spravni chlapci vydrži fest. Přikuřena byla fakt překfapena. Falešnych hasičuf sem už teš kajsi viděl. Ale použiť zasobnik misto noža bylo excelentni. Eščeže ulamal ty uderniki. Jasny Parker zvitězi nad fšeckimi. Jinak to byť němuže.