Ultraviolet (2006)

Totalni cyparna, jednu davam za to, jak temu magorovi vyrvala ty dredy.

Partyzán (2015)

Venku to je něbespečne. A divať se na taku cypovinu je teš něbespečne, bo ti s teho može jebnuť, jak Leovi, kery musi zustať sam s kurami. Fšecki teoryje su něupotřebitelne. Ani něvim, za co tu davam jeden bodik. Ten je asi pro mě, že sem se vydržel divať až do koňca.

Mafiánovi (2013)

Kurwa, dosť dobra komedyja.

Bestie musí zemřít (2009)

Jesli to ma byť triler, tak ja su buch srandy. Velice, ale fakt velice slabe herecke "vykony". Brody, misto aby byl drsňak, pusobil na mě jak šašek. Vubec cely film pusobi spiš komicki niž drsně.

Maigret - Maigret klade past (2016) (epizoda)

Bin němože byť nigdy Megretem. Je zařazeny jako srandista, tak ho aj tak beru. Tu furt čekam, že budě jakasi sranda, gdyž ho vidim. Ale ni, on je dedektyf a ma duležitu robotu. To mi něpasuje. Gdyž Megret, tak Gabin, bo je něpřekonateny.

Hardcore Henry (2015)

Zajimavje natočene s pohledu opraveneho Henryho, no divať se na to bylo pro mě utrpeni.

Klub vyděračů (2007)

Když se objevi Brosik, začina brnkani na nervy divaku. Fšecy se určitě divime, jak muže hrať klaďas takeho parchanta. Tlak na nervy se zvyšuje a momentuf, kdy bych dal Brosikovi do drški přibyva. Ofšem nic neni take, jak to vypada. Rozuzleni je take, že to moc divakuf překfapi. Gdo tu je vlastně ten špatny? Dobry filmek.

Empire State (2013)

Krys pry to posral. Nejvjetši zlodějina v dějinach Emeryki. A prachy se nigdy něnašly. Tak posral to, nebo ni? Jednu hvjezdičku sem přidal za "kalifornyju"!

Grimsby (2016)

Děcka, něhazejtě drobne do p r d e l e.