• Krátkometrážní

Futurama (1999) (seriál)

93%, Minulé měsíce se pro mne nesly ve znamení Futuramy. Tento skvělý seriál mě dostal hned prvními díly a po shlédnutí všech dílů je ze mne skalní fanoušek. Každý den jsem se těšil na další díl (neshlédl jsem najednou, postupně jsem si seriál užíval) a další příběh a naprostá většina z nich mě skvěle pobavila (no a pár dílů mne i dojalo). Doporučuji každému! S tímto hodnocením (93%) se dostal do mé osobní TOP 20

90%, uznávám, že se to nemusí Kazachům líbit, stejně tak některým nechtěným účastníkům filmu, a některé scény jsou slabší, ale celkový dojem který to na mě udělalo převládá... film je komedie a protože mě dokázal v kině nahlas rozesmát (jako většinu kinosálu) a dohnat skoro k slzám smíchu, musím dát zaslouženě takovéto hodnocení

Klub rváčů (1999)

85%, jeden z nejlepších filmů, co jsme kdy viděl - dokonalá pointa, perfektní výkony hlavních aktérů a filosoficky hluboká kritika společnosti, všem doporučuji k několikerému shlédnutí, ... ale nemůžu dát pátou hvězdu, protože jsem si stále nedokázal Fight Club vychutnat, jako své oblíbené filmy

Six Figures Getting Sick (1966) (studentský film) odpad!

10%, poprvé jsem to nepochopil, podruhé snižuji hodnocení