• Krátkometrážní

Zelig (1983)

80%, velmi zajímavý dokument, který pomocí skutečných starých nahrávek a vyprávění pamětníků přibližuje výjimečného člověka - Leonarda Zeliga, na kterého se v dnešní době - neprávem - skoro zapomnělo

Foutaises (1989)

95%, úžasný filmeček filmového virtuosa Jeana-Pierra Jeuneta

Ropáci (1988) (studentský film)

93%, úchvatný dokument o poměrně málo známém živočišném druhu Ropák bahenní, který je opravdu vzácný - žije jen v severních Čechách, údajně se poslední dobou objevil také na Ostravsku, ale není to zcela potvrzeno

Ajťáci (2006) (seriál)

90%, tenhle seriál si jsem si oblíbil hned prvním dílem a každý další si užívám, především díky perfektnímu scénáři a skvělému humoru

Merlin (1998) (TV film)

65%, pro mě nejlepší byla půvabně zlá Helena Bonham Carter, pěkné pohádkově laděné zpracování legendy o Artušovi

Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

90%, náramně jsem se bavil a užíval si celý film, hlavní roli má opět skvělý Allenův humor, perfektní dialogy a hlášky a v neposlední řadě děj výborně graduje + přidám atmosféru jazzové Ameriky roku '40 a dohromady to dává 5*

Delikatesy (1991)

85%, francouzská poetická lynchovka: žánrové zařazení Komedie / Sci-Fi / Romantický bych změnil na Horor / Drama / Krimi :) naprosto skvělé jsou úvodní titulky, asi nejlepší co jsem kdy viděl

Všechny moje lásky (2000)

80%, brilantní John Cusack, pěkná Catherine Zeta-Jones, výborný Tim Robbins a odporný Jack Black... celkově velmi zajímavý film... ze života :)