Nabít a zabít (2006)

Film se mi vcelku líbil, jedinou velkou výhradu mám k hudbě, takové psycho jsem dlouho nezažila, díky tomu jsem si uvědomila jak moc mě hudba ovlivňuje. Co mě dále trochu zklamalo je děj, ze začátku nevíte o co jde, v půlce to začíná dávat smysl, ale pak se z toho vyklube klasická zápletka. Prostě se nemůžu zbavit dojmu určité nepohody, která se mi vlila do duše po závěrečných titulcích. Na jedné straně parádní fórky ze strany Willise, na druhé straně hudba a jakási překombinovanost ve snaze hrát si s divákem. Prostě se "chemie" nedostavila, škoda, těšila jsem se.

Auta (2006)

No myslela jsem že nemíka nemůže nic překonat, ale mýlila jsem se. Škoda, že nemám děti, určitě by byly nadšené, že bych s nimi sdílela tuto hezkou pohádku. Sice adaptace Doktora Hollywood, ale vůbec to nevadí. Já chci červené autíčko!!!!!:_))

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Holt je to typická druhý díl trilogie. Johnny je úžasný, ale jinak jsem byla trochu zklamaná. Holt uvidíme co nám přinese třetí a žávěrečný díl.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

prostě pokud to jde, tak se koukám, jak se u nás doma říká, Kraus je k šežrání:-)

Kráska v nesnázích (2006)

Velmi milé překvapení po hodinách rozhodování, zda mám do toho kina vůbec jít, když je tady tak špatně hodnocen. Vůbec nemohu souhlasit s tím, že by tento film měl být plytký, právě naopak, odehrává se v něm mnoho lidských dramat, které mohou dozajisté vyvolat na něčí tváři úsměv, ale jsou spíše smutná. A už vůbec bych neřekla, že jde o červenou knihovnu, ta je fakt o úplně něčem jiném. Tento film je o lidských volbách a prohrách, a taky trochu o vítězství. Skvělý Jiří Schmitzer a Emília Vašáryová

Spojenec (2006)

Dobrý film na odpoledne, ale bohužel jsem od něj čekala víc. Dobré dvě třetiny, jsem koukala, jen abych tomu dala šanci a když už to ke konci bylo napínavé a začalo to být zajimavé, tak byl film ukončen na můj vkus moc narychlo. Herecké výkony dobré, ale scénář mi připadal moc jednoduchý a hlavně docela nereálný. Holt asi jsem četla moc knih s Lincolnem Rhymem:-)

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Kdysi jsem to přímo žrala:-) Dnes si to už moc nepamatuje a neměla jsem možnost se na to kouknout znova...takže z toho co si pamatuju..4*

Záchranári (2003) (seriál)

No nějak jsem tomu vážně vůbec nepřišla na chuť a po pár minutách přepla na jiný kanál, že by to bylo tím příšerným dabingem?!

Letiště (2006) (seriál)

Vydržela jsem asi 5 minut a když zuzana norisová začala šikanovat cizího chlapce, tak jsem nevydržela. Fakt prvoplánové a jen o něco lepší než příšerná pouta

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

dá se na to koukat po únavném dni v práci. Klasika ženských seriálů a rozhodně lepší než mnohé alternativy na konkurenčních televizích. Hlavne: CHLAPI, NEJSTE CÍLOVOU SKUPINOU:-))))))))