Fahrenheit 9/11 (2004)

Přijít na to je je zde pravda a co je neobjektivní není možné. Pravou pravdu znají pouze ti jenž ji zažili.. to Lima "vždy stokrát radeji, když bude ropa v rukou demokratických států, než diktátorů husajna atd." - tady nejde o to v čích bude rukou, ale jak se tam dostane!! Bush si vymyslel že v íráku jsou zbraně hromadného ničení, zabil nespočet nevinnych lidí , aby se dostal k ropě. Když máte velkou moc měli by ste sní umět zacházet a to Bush neumí nebo nechce umět. Takže nekritizuj prosím mooreho za to že to "trošku" zneobjektivnil.

Štěstí na dosah (2006)

Film inspirovaný skutečným osudem Chrise Gardnera, který se snaží o to aby on i jeho rodina byly šťastní. Víra v sama sebe a láska jeho syna mu pomůže překonat všechny překážky a on se stane legendou Wall Street.

Smrt jí sluší (1992)

Kvalitní černá komedie s Brucem Willisem, kterého jsem kvůli jeho knírnu a brýlím malem ani nepoznal. Skvělý scénář...

Noční můra (2006)

S. M. Gellar trpí halucinacema a potřebuje si zajít k odborníkovi a o režisérovi a scénaři to platí dvojnásob. NIKOMU TENNTO FILM NEDOPORUČUJI, ANI SKALNÍM PŘÍZNIVCŮM HORRORU, JE TO JE JEN ZTRÁTA ČASU A PENĚZ. Souhlasím s ostatními nuda od začátku až do konce. Jednu hvězdičku dávám za to že to mohlo být ještě horší a druhou skvělou za hudbu. Sluníčko, sluníčko :D

Casino Royale (2006)

Nejlepší bond ze všech. Styl minulých bondovek byl nahrazen větším počtem akčních scén a to se všem líbilo. Craig? Myslím že nejlepší představitel bonda který kdy byl, hned jsem si ho oblíbil. Sice scénář není nic moc,ale šechny ty akční scény to nahrazují víc než dostatečne. Hláška, která se mi líbila: "Jsou smokingy a smokingy. To je ten druhý" :)

Útok na Alžbětu (2002) (TV film)

Scenář: Richard P. Henrick, J.B. White. Souhlasím s viperbladem, existují mnohem horší filmy než je tento. Jo ten seskok je fakt moc...

Přednosta (2003)

Nádherný a pohodový film o tom jak přátelství spojí tři naprosto odlišné lidi- prodavače kafe, trpaslíka a bláznivou malířku. Zajímalo by mě jaký je to pocit když dvakrat málem přejedete svého nového souseda:)

Krysař Willard (2003)

Průměrný horror při kterém se dá bát jedije psychopata v podání Glovera. Škoda té kočičky:((

Přichází Satan! (1976)

Doprovázeno skvělou hudbou. Já teda narozdíl od většni lidí tady nevidím moc velký rozdíl mezi tímto filmem a filmem Satan přichází(2005).