Retro (2008) (seriál)

Pořad s obrovským potenciálem, od kterého jsem čekal mnoho. Bohužel i přes široký výběr zajímavých témat se ni "zajímavého" nedozvíte. Divná moderátorka oblékající retro oděvy a spousta nudných rozhovorů s nedostatečným množstvím informací, které jsou právě nahrazeny těmi rozhovory. I tak dávám 50% :)

Já jsem tady (2010)

Svět kde roboti mají lidské city a potřeby. Namísto robotického hlasu, zase jen ten obyčejný lidský, kterých denně slyšíme stovky. Ono je to celé prostě tak nějak fuj a nelogické. Když přičtete sociální provedení, není se na co těšit.

Svítání (2009)

BRRip mě spočátku vtáhnul do dějě. Původně jsem jen užasl nad krásou nově vybudováného světa, obývaného převážně upíry. bohužel se ukázalo že jsem se z toho po krátké chvíli probudil. Nechápu např. ty jejich nápoje kafe?? Horká krev a říkají tomu kafe. Jaký je tedy rozdíl mezi jejich kafem , cajem nebo horkou čokoládou. Jejich svět se začal trhat a začal být částečně divný, nepřesný až děravý. Jednoduchá zapleka je vám hned jasná. Žádné napětí, žádná akce. Ono se vůbec v podstatě nic neděje. Děj se pomalu vleče. Přitom to začalo tak pěkně a mohl z toho být nádherný filmek. A pak konečně přijde konec..

Vetřelci (1986)

Před 23 lety bych hodnotil jinak. Game over man, game over!

Halloweenská noc (2007)

Pokud se vám podaří vypnout mozeček, tak máte vyhráno!

Solaris (2002) odpad!

Co to jako má být tohle?? Ani na jednu vteřinu jsem se nedokázal vžít do děje. A jestli si někdo myslí, že to dokoukám, abych přišel na to o co tu vůbec jde. Tak to ne.

Miluji tě, Beth Cooperová (2009)

Buď jsem dost "změknul", mám dobrou náladu a nebo prostě jenom nemám vkus. A možná sem ho ani nikdy neměl. Ale přes tenhle snímek jsem se přenesl velmi svižně, což jsem nečekal. Důvod pro zkouknutí je snad všem jasný. My jsme se bavili, a co vy?

2022 Suenami Wanhloksanghaan (2009)

To radši konec světa, než zkouknou "tohle" do konce. Nudometr hlásí překročení maximálního stupně.Hvězdičku dávám za to, že jsem se alespoň zasmál:) Prosíme evakuujte se od Vašich monitorů.