Smolař (2003)

Mě se to teda nezdá, že když má nekdo dobrou náladu tak všichni vyhrávají a naopak. Co za práci vubec Macy v kasínu dělal?? Kromě toho že nosil smůlu a pil kafe( když měl štestí tak i s trochou mléka).

DarkWolf (2003)

Základ toho hororru byl v tom že vlkodlak zabíjí lidi, škoda že žádná z techto scén nebyla skoro vubec vidět...

Časovaná bomba (2006) (TV film)

Totálne neoriginalni. Slabé herecke vykony. Nudné a samozdrejme nechybel happyend...

Hostel (2005)

Strasne, priserne to se snad ani neda popsat, toto neni horror toto je komedie. To ze nekdo bude nekoho mucit neznamená ze je to horror. Jedine co na filmu je good jsou scenky s mladymi cikany, tam se se fakt nasmal.

Mlha (2005)

Jako milovník horroru jsem si myslel že každý horror je dobry, bouzel jsem se splet a tahle sracka mi zkazila chut si cokoliv v posledni dobe poustet. Když jsem prekonal pachut k horroru tak me dorazil hostel. Nechapu jak muze mekdo neco takoveho natocit a vydavat to za film. ZNECHUCEN

Big Lebowski (1998)

Jednoznacne za pet. Dost dobra black komedie o pochcanym koberci a bowlingu. Best hlaska:"To nejsou nacisti.. to jsou nihilisti"

Bowling for Columbine (2002)

Dokument, který ukazuje nebezpečí zbraní v nepravích rukou. I šestilety chlapet může vraždit. Proč se v americe tolik střílí? Není možně že je to proto že jsou k tomu vychováváni a největší zodpovednost za to má společnost v čele s rodiči?

Tele Tele (2000) (pořad)

Ze začátku to byl můj oblíbený pořad, ale časem mě to omrzelo a dnes už to stojí za prd.