Invaze (2007)

Filmem byli inspirovány arabské teroristické organizace, které se snaží vyvinout podobný virus na vyhubení celého lidstva. A je jen na nás abych je zastavili. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Zlatý kompas (2007)

Fantasy příběh pro mladé díváčky, nic víc!

Zbouchnutá (2007)

Čekal jsem mnohem víc. Moc sem se těšil na Katherine, ona je fakt kus a taky jí to v tom filmu slušelo. Boužel mě její dabing taky zklamal, nestál za nic. Celkem to dopadlo jako uplně normální komedie. Škoda:-(

Na dostřel (1993)

Musím se přiznat, že Bruce miluju. Tento smímek bych si dovolil označit jako trochu nadstandartní kriminálku. Od začátku až do konce jste nevěděli kdo vraždil a to také byl největší prvek napětí ve filmu obsažený. Dlouho jsem váhal zda dám tři nebo čtyři hvězdičky. Nakonec jsem to prostě normálně zaokroulil.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Po shlédnutí prvních pár minut jsem myslel, že se jedná o parodii na Terminátora. Po shlédnutí zbytku jsem zjistil, že se o parodii nejedná. Zatím budu hodnotit tak prozatimně, hodnocení upravím dle potřeby po shlédnutí většího množství dílů.

Úžasňákovi (2004)

No tak lidi proberte se!! Co se vám na tom tak líbí?? Ach bože ty animáky jsou tak přehodnocované:-( A k tomu navíc vykradli Fantastic four...

Disturbia (2007)

Už mám dost happyendů. Aspoň ji mohli natočit fim s koncem, kterí se přiblíží realitě. Protože v realitě dobro nikdy nezvítězí. Zase nám ukázali ameriku takovou jaká není, bojí se pravdy. Tím myslím zejména policisty:-)

Beowulf (2007)

Nevypadala ta vodní příšera jako Angelina Jolli:-D