Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Tak ako napisal POMO: "Sladkobolný kalkul, ktorý sa s prepracovaným scenárom mohol v rukách Hanekeho či Polanskeho stať veľkým filmom." Da sa na to krasne pozerat, ale je to, ako by som to povedal, lacne a velmi kratke na film podobneho razu. Ale ako oddychove pozeranie, to beriem.

Earth (2007) (TV film)

Ano, presne kvoli takymto filmom, sa toci HD kvalita! + neskutocna hudba 5*

Drogová válka (2012)

Krasne rozbehnuty dej, vsetko mi sedelo, dokonca som konecne vedel rozoznat, ktory japončik je ktory a oni to nakoniec takto doseru? Slabe 3*

Teď a tady (2012)

Film, ktory zase nie je nicim zvlastny a podobnych je vela. Ale tak ako to zahrala Dakota spojene s fantastickou hudbou to bolo TOP, aj ked stale to u mna neprekonalo Dlouhou cestu Zase viac nenavidim leukemiu...

Cesta (1971)

Myslim, ze Roegovi sa budem do buducna vyhybat. Miestami mi to prislo ako national geographic so zlymi komentatormi a jednym domorodcom liznute gospelovym spevom z kostola prestrihane zabermi z masiarstva...

Pomáhat a chránit (2011)

Hlaska na hlaske a konecne komedia, ktora nenudi. Atmosfera vecne uprsaneho Irska a super hlavna dvojka s rasistickymi narazkami. To je ono!

Pařba na třetí (2013)

Všetko, co robilo Hangover v prvej a druhej casti vlastne Hangovrom tu chyba. Je to uz len akasi krimikomedia so sem tam dobrymi hlaskami. Zach Galifianakis zase TOP. Zhliadnute v kine v povodnom zneni.

1942 (2012)

Ono je to vcelku slušne natočené až na to, že ten príbeh sa akosi nijak neskončil a to je pre mňa dosť problém. Za 145 minút sa toho dalo stihnúť oveľa viac. Prostredie krásne (z tej biedy vám až zima bude) kamere nemám čo vytknúť, dialógy miestami trápne, ale na to som už pri činskych a japonskych filmoch zvyknutý. Škoda toho konca, mohlo to byť za 5*

Mrtví a neklidní (2013)

Ono to bolo tak absurdne, az to bolo zlate a tu romanticku lasku som im tak zral, ze som sa na konci filmu prichytil s priblblym usmevom na tvari :))

Vedlejší účinky (2013)

WOW! Po dlhej dobe super film (z tych novych)! Skoda toho rychleho konca, bola by to plna palka!