Sousedé (1952)

"Jednoduchý" příběh odvyprávěn geniální formou (hudba, "triky", herectví).

Spojenci (2016)

Ne nezajímavý příběh, který by mohl být docela silný, ale bohužel pro mě nebyl. Marion s Bradem se mi líbili moc, především díky nim to bylo aspoň dostatečně dobré, o mírné zlepšení se postaral i Silvestriho hudební podklad.

Společnost hrdinů (2013)

Přiznávám, že jsem tenhle film sledovala jen na půl oka, možná proto mi to nepřišlo za až tak hrozné. Ale to, co jsem viděla, mi rozhodně nestálo za to, abych zapojila i druhou polovinu svého sledovacího zařízení...

Outcast (2016) (seriál)

Prvních 9 dílů bylo hodně zajímavých a tajemných, tak proč by nemohl být poslední díl 1. série trochu stupidnější, že? Ale snad to druhá série zase nahodí zpátky. Tak jako tak je tenhle seriál minimálně po herecké stránce docela dobrý.

Láska nikdy neumírá (2012) (divadelní záznam)

Když jsem viděla, že je tenhle "film" červený, docela jsem se bála, že mi asi něco ušlo. Ale když si tak pročítám komentáře, zas tak mimo nejsem. Hudba byla nádherná, s texty už jsem měla docela problém, o něco hůř jsem snášela herecké projevy a kvůli příběhu jsem Love Never Dies málem ani nedokoukala. Některé momenty mi přišly opravdu zoufale trapné už v základu, takže ani jiné herecké obsazení by je nezachránilo. 3 hvězdičky dávám za hudbu a taky trochu z nostalgie, Erik je Erik.

Okupace (2015) (seriál)

Sledování tohohle seriálu mě docela bolelo. Ačkoliv si o některých situacích a řešeních myslím své, nemůžu upřít, že mě Okupace donutila nad některými věcmi hodně přemýšlet a pokládat si otázky, které by mě ani nenapadly. Zpracování je podle mého názoru brilantní po všech stránkách, nenapadá mě nic, co bych seriálu vytkla. A vzhledem k mé optimistické až naivní povaze mě naštěstí neuvedl do žádných depresí, ačkoliv věřím, že na spoustu diváků takto působil.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Předlohu neznám, ale Kingovu tvorbu znám poměrně dobře, takže si troufám tvrdit, že některé aspekty seriálu se dají přiřknout předloze, např. sklon k přehnanosti v závěru. Což bylo asi tak jediné, co mi na tomto seriálu doopravdy vadilo. Režie skvělá, scénář skvělý a obsazení skvělé, ale nejvíce oceňuji zejména "délku" této série, neboť nedocházelo k zbytečnému natahování, které je kolikrát jen na obtíž. Za 8 dílů se stihl odvyprávět velmi zajímavý příběh s velmi zajímavým náhledem na historické události. Za mě nejde o nic převratného, ale tenhle seriál mě moc bavil po celou dobu až do samotného závěru, který mě moc mile překvapil.

Kosmo (2016) (seriál)

Místy mi to přišlo až příliš tupé, místy geniálně vtipné. Ale herecké výkony a originalita "příběhu" mě velice příjemně překvapili!

Automata (2014)

Nepřišlo mi to originální, nudilo mě to a někdy vyloženě vytáčelo a nebýt holohlavého Banderase, z kterého jsem byla docela paf, ani bych to nedokoukala.

Brendan a tajemství Kellsu (2009)

Kouzelny pribeh, nadherna animace a uchvatna hudba. Nic velkolepeho jsem neocekavala, ale uchvatilo me to a naprosto okouzlilo!